Cakes&Bakes’ten Sevgililer Günü’nü güzelleştiren lezzetler

TAV iştiraki olan BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, Sevgililer Günü’nü tatlı sürprizlerle güzelleştiriyor. 14 Şubat’a özel hazırlanan kalpli ayıcıklı pasta ve kırmızı kadife cupcakeler ile Sevgililer Günü’nde hem göze hem damağa hitap eden Cakes&Bakes, sevdiklerine lezzetli bir sürpriz yapmak isteyenleri bekliyor.

Sevilerek tüketilen birbirinden güzel ürünleri ve evdeymişçesine huzurlu, rahat ve sıcak ortamıyla Cakes&Bakes, Sevgililer Günü’nde de birbirinden lezzetli ürünlerini mağazalarında beğeninize sunuyor.

Cakes&Bakes’in hünerli şeflerinin hazırladığı yumuşacık, kadifemsi red velvet cupcakeler kalpleri eritirken, kalpli ayıcıklı pasta sevimli ve içi ısıtan görüntüsüyle sevgisini en tatlı şekilde göstermek isteyenlerin tercihi oluyor.

Cakes&Bakes’in hem göze hem damağa hem de kalplere hitap eden 14 Şubat’a özel lezzetleri, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi, Bostancı Deniz Otobüsü İskelesi’ndeki noktalarında lezzet tutkunlarını bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın