Özsüt’ün Tadına Doyulmaz Kışı Başlıyor

Özsüt yeni menüsü ile kışa damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından hazırlanan ve kasım ayı itibari ile misafirlerin beğenisine sunulacak olan kış menüsü, gelenekseli yeniden yorumlayan tariflerin yanı sıra tadına doyulmaz yepyeni lezzetlerle dolu. Ananaslı, balkabaklı, kestaneli gibi mevsime özel tatların benzersiz tariflerle buluştuğu menü, klasik pasta severlerin her daim tercihi olacak “MODA” serisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sıcacık anlara eşlik edecek enfes tatlar, her yıl olduğu gibi bu kış da Özsüt müdavimleri ile buluşmayı bekliyor.

Her yıl yaz ve kış olmak üzere iki menü hazırlayan Özsüt, kış menüsü ile misafirlerini tadına doyulmaz lezzetlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından özenle hazırlanan ve kasım ayı itibari ile misafirlerin beğenisine sunulacak olan menü, sıcacık anlara eşlik edecek yepyeni tatlarla dolu.

Hep “MODA” pastalar
Özsüt, kış menüsünde müdavimlerine benzersiz çeşitlilikte pasta alternatifi sunuyor. Özsüt’ün pasta çeşitleri arasında “MODA” serisi dikkatleri üzerine çekiyor. Karamelli, frambuazlı, kestaneli, çikolatalı ve parça çikolatalı olmak üzere beş yeni pastadan oluşan seri, pastada klasik lezzetlerden vazgeçmeyenlerin tercihi olmaya aday. Menüsünde ananaslı, bademli, balkabaklı, karamelli gibi mevsime özel pastalara da yer veren Özsüt, sunumlarıyla da göz dolduruyor.

Cheesecake sevenler bu kış çok mutlu olacak
Özsüt’ün kış menüsünde yer alan yepyeni cheesecakeler, yenilikçi ve özgün tatlarıyla lezzet tutkunlarına hoş bir sürpriz sunuyor. Maharetli Özsüt ustalarının benzersiz tarifleriyle hazırlanan enfes New York usulü iki yeni frambuazlı ve karamelli Twist Cheesecake, Özsüt imzalı San Sebastian Cheesecake davetlilerini bekliyor.

Sıcak çikolata, salep ve sıcacık bir an
Kokusu ile cezbeden sıcak bir çikolata ya da içinizi ısıtacak bir salep… Aslına uygun olarak orkide yumrularından elde edilen Özsüt Salebi, öğütülüp toz haline getirildikten sonra günlük çiftlik sütüyle karıştırılıyor ve tarçınla birlikte servis ediliyor. Taze süt ve çubuklu bitter çikolatası ile hazırlanan ve herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermeyen Özsüt Sıcak Çikolatası ise, her daim dumanı üstünde tüten bir mutluluğa dönüşüyor.

Yepyeni tatlar, geri dönen klasikler ve 84 yıldır tadı değişmeyen geleneksel lezzetler, bu kış Özsüt’lerde müdavimlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın