NumNum durakları artıyor!

Türkiye’nin yeni nesil eğlence ve yeme-içme mekânı NumNum yeni açılan Capitol ve City’s İstanbul AVM şubeleriyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

NumNum, bağımlılık yaratan lezzetlerinin yanı sıra yaz aylarının keyfini doyasıya çıkaracağınız terası, neon ışıklarıyla bambaşka bir etki yaratan ambiyansı, zengin barı, müziğin, paylaşımın ve eğlencenin iç içe geçtiği konseptiyle dinamik bir deneyim mekânı.“Good Food Great Mood” mottosuyla kısa zamanda büyüme kaydederek özellikle gençlerin uğrak noktası haline gelen restoran; yaklaşık 200 kişilik ağırlama kapasitesine sahip Capitol ve City’s İstanbul AVM şubelerini de açarak toplamda 10 şubeye ulaştı.

Farklı mutfakların kombinasyonu

NumNum, konuklarının güne iyi bir başlangıç yapmasını sağlayan alternatif kahvaltı çeşitlerinden ortalığı dağıtan paylaşımlık yemeklerine kadar tüm öğünleri içeren menüsüyle, yeni restoranlarında da farkını ortaya koyuyor. Zengin menüsü; göz doyuran hamburgerler, sandviçler, salatalar, ana yemekler, light seçenekler, taş fırında hazırlanan pizzalar, el yapımı soslar ve paylaştıkça çoğalan dev porsiyonlarla farklı mutfakların en sevilen örneklerinden oluşuyor. NumNum restoranlarında sabahları ayıltan kahvesiyle dingin, cool bir ortam ve chill out bir müzik; öğlenleri canlı, tempolu ve hızlı bir servis; akşamları eğlenceli, bol sohbetli, güzel müzikli ve enerjik bir ambiyans sunuluyor. Sonuna kadar özgür ve rahat hissettiren mimarisiyle NumNum, bahar ve yaz aylarının tadını çıkarabileceğiniz terası, zengin barı, dijital nesle hitap eden neon ışıkları, dev ekranları ve grafikleriyle deneyimin ve etkileşimin çıtasını yükseltiyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın