Nespresso’dan serin yazlar için yeni “barista creations for ice” serisi

Nespresso, kahvenin buzla buluşmasının uyumlu ve tam kıvamında olması için 5 yıllık uğraşın ve emeğin sonunda geliştirdiği yeni “Barista Creations For Ice” serisi ile yaza imza atıyor. Soğuk kahve keyfi için özel olarak geliştirilen yepyeni “Barista Creations For Ice” ile Nespresso, yaza ferahlık katıyor. Kahvenin buz ve sütle muhteşem uyumunun yakalandığı bu özel kapsüller, Nespresso kahve uzmanlığının öncülüğüne işaret ediyor.

Dünyanın dört bir yanındaki ikonik soğuk buzlu tarifleri tadarak, mükemmel buzlu kahveyi yaratmanın peşine tutkuyla düşen Nespresso, “Barista Creations For Ice” ile ilhamını en iyi baristalardan alıyor.  Yeni “Barista Creations For Ice” serisinde yer alan kapsüller ile eşsiz soğuk kahve deneyimi yaşatan tarifler hazırlayarak, ister bahçede yudumlayın ister evinizde… İster barista yeteneklerinizle arkadaşlarınızı şaşırtın…

Nespresso, ferahlatan aromatik dokulara sahip “Barista Creations For Ice” serisinde yer alan “Freddo Delicato” ve “Freddo Intenso” ile tat alma duyularını serin iklimlere taşıyor.  Sıcak kahvelerindeki erişilmez tat profilini, buz ve sütle ferahlatıcı bir keyfe dönüştüren Nespresso, soğuk kahve keyfine standartların çok üstünde bir boyut getiriyor.

Freddo Delicato…

Kenya kahvesinden elde edilen meyve notalarına sahip Freddo Delicato, nefis tadıyla eşsiz bir yenilenme hissi yaşatıyor. İster kavurucu güneşin altında ister evde, ister bir havuz kenarında yudumlanan bu mükemmel karışım ferahlatıp canlandırıyor. Freddo Delicato, hafif kavrulmuş kahvesiyle damak zevkine hassas dokunuşlar yapıyor.

Freddo Intenso…

Güney Amerika Arabica ve Endonezya Arabica çekirdeklerinin nefis karışımı ile yaratılan Freddo Intenso, şımartan bir buzlu kahve deneyimi sunuyor. Freddo Intenso buz ile birleştiğinde yoğun lezzetli ve güçlü tadıyla yaz akşamüstlerinin mükemmel eşlikçisi olarak dikkat çekiyor.

Barista Creations For Ice serisi; Temmuz ayından itibaren yaz boyunca Nespresso Nişantaşı, Suadiye, Zorlu Center, Akasya, Kanyon ve İstinyePark Boutique’lerde, tr.buynespresso.com ve 444 20 21 Nespresso Müşteri İletişim Merkezi üzerinden satışta olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın