Yaza sımsıcak bir merhaba demenin yeni adresi: Cunda Fora Glamping

Bu yaz sosyal mesafe ve hijyen konusunda endişe etmeden tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktası olacak Cunda Fora Glamping kapılarını açtı.

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası’nda 20 dönüm zeytinlik alana kurulu, denize sıfır plajı ve özel iskelesiyle yeşilin ve mavinin bir arada bulunduğu Cunda Fora Glamping, koronavirüs sürecinde yıpranan ruhları yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Tüm detaylar sosyal mesafe kurallarına uygun hazırlanırken, hijyen konusunda isteğe bağlı tek kullanımlık nevresim, havlu, yastık menüsü seçenekleri ile mekan ziyaretçilerini bekliyor.

Doğanın kucağında konfor dolu anlar!

İçinde bulunduğu eşsiz coğrafyasıyla Cunda Fora Glamping, misafirlerini doğa içinde ve otel konforunda dizayn edilen karavanlarda ağırlıyor. İki, üç ya da dört kişinin kalabileceği, duş, tuvalet, sıcak su, internet, klima, televizyon gibi pek çok hizmeti içinde barındıran alternatifli karavanların yanında ahşap bungalov seçeneği de yer alıyor. Yetişkinler ve çocuklu aileler için farklı bölümlerde bulunan karavanlar ve bungalovlar herkesin rahatı düşünülerek hazırlanıyor.

Plajda ve alanın çeşitli bölgelerinde yer alan gazebolar sayesinde herkesin kendine ait kişisel zaman yaratabileceği olanaklar sunan Cunda Fora Glamping; yüzme havuzu, çocuk oyun alanı gibi seçenekleriyle de farklı ihtiyaçları olan misafirlerini cezbediyor. Hazırlanan tüm alanların sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak kullanılmasını sağlayacak mekan kalabalıktan kaçmak isteyen herkese nefes alınabilir alan sunacak.

Özel serası ile mutfağını da doğal hale getiren Cunda Fora Glamping; kahvaltı ve öğle yemeği için ayrı akşam yemeği için ayrı olmak üzere birbirinden farklı ve lezzetli menüleri Yannis restoranında hazırlıyor. Cunda’nın özel lezzetleri ve Yunan mutfağı esintileri ile hazırlanan menü misafirlerin damaklarını şenlendiriyor. Yazın en eğlenceli anlarından barbekü keyfini de unutmayan mekan, misafirlerine özel mangal alanı seçeneğini de sunuyor. Misafirlerine Fora Sunset barıyla özel hizmet verecek olan Cunda Fora Glamping’te özel etkinlikler için de konsept alanlar bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın