Moyo Beach Hotel güven ve konforu bir arada sunuyor!

Bodrum’un en gözde yerlerinden biri olan Torba’da yer alan Moyo Beach Hotel, yeni hayat düzenine uygun tatil anlayışını misafirlerine sunuyor.

Covid-19 nedeniyle ülkede yaşanan zor günlerin ardından Moyo Beach Hotel, kaliteli hizmeti ve konforu ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Denize sıfır konumu, butik otel konsepti ve yenilenen mutfağı ile kaliteli ve konforlu hizmet sunan Moyo, pandemi sonrasında alınan tedbirler kapsamında, sahil ve havuzdaki şezlong aralarındaki mesafeyi 1’er metre ayarlayarak, kontolü üst seviyeye çıkardı.

“Yüzde 60 kapasite hizmeti”

Covid19 kapsamında, yüzde 60 dolulukla hizmet vermeye devam eden Moyo Beach Hotel, restoran, spa, havuz, plaj gibi ortak kullanım alanlarını sık sık dezenfekte ederek misafirlerine güvenli bir ortam yaratacak.

Restoranlardaki masa düzeni sosyal mesafe kurallarına uygun olarak hazırlanırken, şezlong aralıkları bu kurallara uygun düzenlenerek misafirlerin ve çalışanların güvenliği ön planda tutuluyor.

Denize sıfır konumuyla ve butik otel konseptiyle kaliteli ve konforlu hizmet sunan otelin luxury, standart ve suit odalarında ailecek de tatilin keyfini çıkarmak mümkün.

“A la carte menü”

Pandemi sonrasında alınan önlemler kapsamında, açık büfe konseptini kaldıran Moyo, A La Carte menü ile misafirlerine hizmet etmeye devam ediyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun oturma düzeni başta olmak üzere, her gün ULV cihazları ile restoranını dezenfekte ederek sağlıklı bir ortam hazırlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın