Hilton Istanbul Maslak’tan yeni normalleşme düzenine dijital anahtar uygulaması!

Dünyaca ünlü otel zincirleri arasında yer alan Hilton’un Maslak bölgesinde hizmet veren oteli Hilton Istanbul Maslak, yeni normalleşme sürecinde de misafirlerine dijital uygulamalar aracılığıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’de Dijital Anahtar uygulamasına geçen ilk ve tam kapsamlı otel olan Hilton Istanbul Maslak, Hilton Honors aplikasyonu aracılığı ile oda anahtarınız için gerekli kare kodu telefonunuza indirmeniz durumunda, giriş işlemlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.

Misafirlerini içten bir hoş geldin ile karşılamak adına sabırsızlanan Hilton Istanbul Maslak, koronavirüs kapsamında aldığı önlemler ile 15 Haziran Pazartesi gününden itibaren rezervasyon kabul etmeye başlayacak. 2018 yılında Dijital Anahtar alt yapısı ile açılışını gerçekleştiren Hilton Istanbul Maslak, aynı zamanda Türkiye’de bu uygulamayı başlatan ilk otel niteliği taşıyor.

Temassız işlem imkanı sunuyor

Teması en aza indirmek için özenle çalışan Hilton Istanbul Maslak, Hilton Honors ve Türkiye’de ilk kez uygulanan Dijital Anahtar projesiyle misafirlerine, odalarını özgürce seçebilme ve otele giriş işlemlerini sanal ortamda temassız şekilde gerçekleştirme imkanı sunuyor. Misafirlerinin oda anahtarları için gerekli olan kare kodu telefonlarına indirmeleri durumunda, odalarına giriş işlemlerini temassız bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlıyor. Misafirlerine kusursuz hizmet vermek adına özenle çalışan Hilton Istanbul Maslak, Digital Check-in uygulaması ile 24 saat öncesinden odanızı seçme ve konaklamanızı kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Hilton, hijyen standartlarını artırdı

Lysol ve Dettol gibi ünlü markaların üreticisi Reckitt Benckiser ve dünyaca ünlü sağlık kuruluşu Mayo Clinic ile iş birliği yapan Hilton markası, hijyen konusunda standartları yeniden tanımladığı Hilton CleanStay programı ile koronavirüs salgınına karşı hijyen protokollerini çok daha sıkı hale getirmeyi amaçlıyor. Dünya Sağlık Örgütü ve Hastalık Kontrol Merkezleri dahil olmak üzere, küresel ve yerel kamu sağlığı yetkilileri dahilinde ek önlemler geliştirmeye devam ediyor.

Gönül rahatlığı ile…

Sizin için özel olarak dezenfekte edilen Hilton Istanbul Maslak’ın odalarından girdiğinizde, odaya ilk kez sizin ayak basacağınızı bilmenin gönül rahatlığını sunabilmek adına, kapıda bir mühür ile karşılaşıyorsunuz. Lobi, asansörler, tuvaletler, kapı kulpları ve benzeri genel kullanıma açık alanların dezenfekte edilmesi konusunda ekstra özen gösteren otel yetkilileri, bu alanların temizlenme ve dezenfektasyon sıklığını da arttırmış durumda. Yiyecek ve içecek hizmetlerini mevcut gıda güvenliği önerileriyle uyumlu hale getirmeye özen gösteren yetkililer, hijyeni arttırmak adına otelin belirli noktalarında el dezenfektanları bulunduruyor.

Hilton Istanbul Maslak, konuklara ikram edilen yiyecek ve içeceklerin kişiye özel servislerde sunulmasının yanı sıra, sınırlı saatlerde hizmet veren kapalı havuz, fitness merkezi, spa ve dinlenme alanları, kişiye özel dezenfekte edilmiş tek kullanımlık havlular, sabunlar ve dahası ortak ve özel alanlar konusunda aldığı hijyen tedbirleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Restoranlarda sağlık ve hijyen tedbirlerini korumak adına qr kod ile menü seçimi imkanı sunan Hilton, dışarıdan herhangi bir yiyecek ve içecek servisi de kabul etmiyor.

Hilton Istanbul Maslak ekibi, alışık olunan Hilton misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde de misafirlerini karşılamak için sabırsızlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın