METRO, Bocuse D’or 2023 Ana Ortağı Olduğunu Duyurdu!

METRO Fransa, prestijli Bocuse d’Or’un da aralarında bulunduğu mutfak yarışmalarının uzun yıllardır ortağı ve taze ürün sağlayıcısıdır. Bocuse D’or’un 2023 büyük finali için METRO, ortaklığını yenilediğini duyurdu. 2023 Grande Finale için METRO Fransa, Almanya merkezli METRO’nun desteğiyle ortaklığını daha da güçlendirdi.

METRO Fransa Genel Müdürü Pascal Peltier, “Ürünler her zaman gastronomi alanındaki en büyük başarı hikayelerinin ilham kaynağı olacaktır ve ortak üreticilerimizle 2005’ten beri Bocuse d’Or’u destekleyebildiğimiz için gurur duyuyoruz” dedi.

Sirha Food Gastronomi Etkinlikleri Direktörü Florent Suplisson, METRO’nun yarışmanın her adımında adayların Bocuse d’Or’un gerektirdiği mükemmellik düzeyine ulaşmasını sağlayan bir ürün yelpazesi sunduğunu söylüyor.

Bocuse d’Or, bugünün ve yarının en yetenekli şeflerini öne çıkaran, dünyanın en prestijli mutfak yarışmasıdır. Artık Sirha Food ekosistemine entegre olan yarışma, yeni tekniklere, büyük sosyal değişimlere, gelecekteki trendlere ve tüketicilerin isteklerine saygı gösterilmesini sağlamak için sürekli gelişiyor.

Bocuse d’Or’un bir sonraki baskısı 22 ve 23 Ocak 2023 tarihlerinde Sirha Lyon’da (Fransa) yapılacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın