Kahve Dünyası Yeni Buluşma Noktasını Maslak 1453’te Açıyor

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, yeni mağazasını Maslak 1453’te açıyor. Hem iş hem de sosyal yaşamın nabzını tutan Maslak 1453’te 10 Aralık Cumartesi günü kapılarını açacak olan Kahve Dünyası özgün lezzetlerinin yanı sıra ortak çalışma alanları ve sıcak atmosferi ile de çalışanların ve keyifli bir mola vermek isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak. Kahve Dünyası cumartesi günü açılışa özel misafirlerini canlı müzik ve sıcak çikolata ikramıyla ağırlayacak.

Kahve Dünyası, “Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanına yayılan buluşma noktalarına İstanbul’da bir yenisini daha ekledi. Şehrin kalbi Maslak’ta Avrupa’nın en büyük projelerinden biri olarak hayata geçirilen Maslak 1453’te açılan yeni mağaza, rahatlık ve konfor sağlayan dekorasyonu ve Kahve Dünyası lezzetleriyle keyifli bir mola vermek isteyenleri ağırlayacak.

10 Aralık Cumartesi günü açılışı yapılacak olan yeni Kahve Dünyası mağazasında açılışa özel bir etkinlik gerçekleştirecek ve misafirlerini hafta sonunu keyifle geçirmeleri için canlı müzikle karşılayacak. Kahve Dünyası ayrıca cumartesi gününe renk katmak isteyen herkese sıcak çikolata ikram edecek. Kahve Dünyası Maslak 1453’te Türk Kahvesinden çikolataya, ev yapımı sandviçlerden tatlı tuzlu unlu mamullere, yöresel kahvelerden soğuk içeceklere ve fit beslenenlere hitap eden zengin fit menüsüyle yenilikçi ve özgün lezzetlerini deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın