Maxx Royal, Dünyaca Ünlü Restoran The MAINE’i Bodrum’da Açıyor!

Londra, Dubai ve Ibiza’nın canlı eğlence konsepti ile dünyaca ünlü restoranı The MAINE, Türkiye’de ilk restoranını Maxx Royal Girişimi ile Maxx Royal Bodrum Resort’da açıyor.

Maxx Royal öncülüğünde Bodrum’a kazandırılan bir başka dünya markası The MAINE Bodrum oldu.

‘Cesur yaratıcılığı’, ‘keskin sezgisi’ ve girişimci ruhuyla ün kazanan Lübnan asıllı Kanadalı gastronomi yatırımcısı ve işletmecisi Joey Ghazal tarafından Dubai’de ilk New England Seaside Brasserie’si olarak kurulan The MAINE, dünyada şu anda iki kıtada en popüler ve eğlenceli restoran ve bar konsepti ile tanınan sıra dışı, zamansız ve sürükleyici deneyimler yaratan dünyaca ünlü uluslararası bir lüks restoran grubu markası. Adını ABD’nin ıstakozlarıyla meşhur Maine eyaletinden alan The MAINE, Dubai’nin ardından Londra’da açıldı. Son olarak Ibiza’da açtığı dünya jet-setinin de büyük ilgi gösterdiği canlı eğlenceli restoranı ile dünya çapında tanındı.

The MAINE Bodrum şimdi de Türkiye’de ilk kez Maxx Royal Bodrum Resort’da heyecanla bekleniyor. Dünyanın en güçlü ve bağımsız gastronomi yatırımcıları arasında yer alan The MAINE Bodrum, Haziran ortasında Türkiye’ye ilk kez Maxx Royal Bodrum’dan giriş yapıyor. The MAINE Man olarak da tanınan Joey Ghazal’ın ev sahibi olacağı ve dünya jet-setinden birçok celebrity’in katılacağı büyük bir The MAINE Bodrum açılış partisi ayrıca planlanıyor.

The MAINE Bodrum, neredeyse tamamen mum ışıklarının eşlik ettiği muhteşem bir canlı müzik, eğlence ve gün batımı keyfinin sunulacağı deniz kenarında enfes bir manzaraya sahip bir tepenin üzerinde iç ve dış mekan olarak konumlanıyor. Dubai, Londra ve Ibiza başarılarının ardından grubun altıncı girişimi olacak The MAINE Bodrum, tüm markalarıyla eş aynı imza deneyimini, klasik ızgaralar, enfes kokteyller ve canlı eğlencenin birleşimini vaat ediyor. Menüde kabuklu deniz hayvanlarından salyangozlara, taze balıktan kırmızı et çeşitlerine kadar birçok seçkin paylaşımlık lezzetler, makarnalar, vejetaryen ve vegan yemekler yer alıyor.

Deniz Levreği Ceviche, Domates Carpaccio, Kömürde Kızartılmış Enginar, Kaburga, Istakoz Taglioni gibi ikonik MAINE lezzetleri de The MAINE Bodrum menüsünde sunuluyor.

Joey Ghazal tüm mekanları kendisi tasarlıyor ve marka yaratma, en iyi menü geliştirme, işe alım ve eğitimin tüm yönleriyle yakından ilgileniyor. Maxx Royal Bodrum’da konumlanacak ilk The MAINE Bodrum’un da tüm dekorasyonunu ve menüsünü Joey Ghazal tasarladı.

Kendine özgü gastronomi eğlence konseptini tanıtmak için sabırsızlandığını ileten The MAINE Man, Joey Ghazal, “Bodrum gibi Akdeniz bölgesinin en görkemli destinasyonunda, doğa harikası bir lokasyonda Avrupa jet-setinin yeni gözdesi Maxx Royal Bodrum’un içinde The MAINE’i açmaktan dolayı çok mutluyuz. The MAINE dünyasının en iddialı lezzetlerini ve markamızın global network’ündeki yabancı misafirleri bu yaz Maxx Royal Bodrum’da bir araya getirecek olmak heyecan verici” diye belirtti.

Joey Ghazal’ın restoran işine olan aşkı 18 yaşında başladı ve 20 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Kanada’nın en iyi restoran geliştirme şirketlerinden birinde komiden garsona, yöneticiden konsept geliştirme ve pazarlama sorumlusuna kadar yükselerek kariyerine başladı. Joey Ghazal, iki kıtada birçok restoran ve bar konsepti geliştirdi. Ghazal, çocukluğunda Maine’de tatil yaparak geçirdiği yazlara ve eyaletin ölümsüz cazibesine duyduğu sevgiye bir saygı duruşu olarak The MAINE’i kurdu. Multidisipliner ve işbirlikçi yaklaşımı, her zaman bir etkinlik ve kutlama duygusuyla yankılanan zamansız ve sürükleyici deneyimler yaratmasına yardımcı oldu. The MAINE’in menüsü, kalabalık arkadaş ve dost gruplarını memnun eden Brasserie klasikleriyle dolu olup, sofistike, global görüşlü, farklı deneyim arayanlara hitap ediyor.

Seri restoran geliştiricisi ve her yönüyle lezzet yaratıcısı olarak da tanına Joey Ghazal, Esquire tarafından düzenli olarak ‘Orta Doğu’nun En İyi Giyinen Erkekleri’ arasında yer alıyor ve Remy Martin, French Cognac, Bloomingdale’s, Suit Supply ve Burj Khalifa gibi birçok uluslararası markanın da yüzü oldu. Özellikle Orta Doğu’daki girişimcilerin vokal savunucusu olan Joey, Otelcilik Liderliği Forumu, Küresel Restoran Yatırım Forumu ve Caterer Ağırlama Konferansı gibi Otelcilik Konferanslarına düzenli olarak konuşmaya davet ediliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın