Marco Pierre White markalı yeni bir restoran duyuruldu

Black and White Hospitality, Londra’daki Leicester Square’deki ilk sitesini açtıktan sonra yeni restoran konsepti Mr White’s’ı Birleşik Krallık’ta ve denizaşırı ülkelerde genişletmeyi planlıyor. Şef Marco Pierre White ile franchise ortaklığının bir parçası olarak geliştirilen marka, bu ayın başlarında Odeon sinemasının yanındaki eski Chiquito sitesinde piyasaya sürüldü.

Restoran, 10 yıldan uzun bir süredir Londra’nın West End bölgesinde açılan ilk Marco Pierre White markalı restoran olma özelliği taşıyor. Şef, 2009’da Vasily Sopromadze’ye satmadan önce 2001’den sekiz yıl boyunca Piccadilly Circus’taki Criterion restoranına sahipti.

Black and White Hospitality’nin CEO’su Nick Taplin, restoranın, uluslararası bir marka haline gelecek olan White’ın konsepti altındaki “birçok restoranın ilki” olacağını söyledi ve ekledi “Cardiff, İspanya, Dubai, Abu Dabi ve Sri Lanka’daki diğer sitelerin yanı sıra Londra’daki başka bir site de dahil olmak üzere diğer heyecan verici fırsatlara şimdiden bakıyoruz, bu nedenle erişimimizi genişletmek istediğimiz için Black and White Hospitality adına oldukça heyecan verici bir zaman gerçekten. “Mr White’s, Leicester Square için mükemmel bir seçim. Bu, geleneksel ve kaliteli malzemeleri alıp, bunları yalnızca kolay ve uygun fiyatlı yemeklerin tadını çıkarmak isteyen konuklar için yaratılmış, erişimi kolay, ilişkilendirilebilir bir ortama yerleştirmenin bir evrimidir.”

Şef, 2013’ten beri Black & White Hospitality ile çalıştı ve dokuz farklı marka altında franchise restoran açtı.

Sosyal Medya'da Paylaşın