Mahalle fırıncılığının samimi ve modern adresi: Fırınya

Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini modern bir anlayışla harmanlayarak, bakery-cafe konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya, iki yeni mağazasıyla misafirlerini ağırlıyor. “Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla yola çıkan ve tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştıran Fırınya; Gayrettepe’den sonra Küçükyalı ve Nişantaşı’nda açtığı mağazasında en yenilikçi tariflerini şık sunumlar hâlinde beğeniye sunuyor.

Geçmişten bugüne insanın içini ısıtan mahalle fırıncılığının sıcaklığını modern ve nitelikli dokunuşlarla bambaşka bir boyuta taşıyan Fırınya, yeni nesil fırın-kafe konseptiyle fark yaratmaya devam ediyor. Yüksek üretim ve hizmet kalitesi, lezzetli ve ulaşılabilir ürünleriyle kısa sürede adından söz ettiren marka, dinamik ve yenilikçi tarzıyla da dikkat çekiyor. Fırınya ustaları tarafından özenle hazırlanan ürünleri, konforlu ve sosyal bir atmosferde tüketme imkânı yaratan marka; benzersiz tatları keşfederken kahve eşliğinde keyifli vakit geçirmeye de olanak sunuyor. Marka; kalitede alışkanlık ve fark yaratan yenilikçi ürünleri, fırından yeni çıkan üzerinde dumanı tüten lezzetleri ve özel menüsü ile günün her saatinde lezzet şöleni yaşatıyor.

Mahalle fırıncılığında yeni nesil konsept…

Bir buğday hikâyesi yazarak Türkiye’yi fırın-kafe kültürü ile tanıştıran Fırınya, mahalle fırıncılığını yepyeni bir konseptle bir araya getiriyor. Marka; hem geleneksel ürünleri, hem dünyadan lezzetleri, hem de kendine özgü tatlarıyla zengin bir yelpaze sunuyor. Tamamı ekşi mayalı ekmekler, artizan sandviçler ve ekmeküstleri, fırından sıcak çıkan kruvasanlardan böreklere birçok lezzetle dolu fırın sepeti eşliğinde serpme kahvaltısı; salata ve fit seçenekler; kahve ve bitki çayı çeşitleri ve tabii ki olmazsa olmaz fırından sıcacık unlu mamul lezzetleri de ürün grubunda yerini alıyor.

 

Benzersiz Tatlar Ülkesi”

Benzersiz Tatlar Ülkesi” mottosuyla hareket eden ve tıpkı bir ülke gibi bayrağı, haritası, dili, manifestosu ve forması olan Fırınya, sıra dışı konseptiyle dikkat çekiyor. Tüketicileri unutulmaz tatlarla tanıştırmak için yepyeni bir ülkede keşfe çıkaran marka; her damak tadına ve ihtiyaca uygun olarak özenle hazırladığı ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor. Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor. Marka yıl sonuna kadar İstanbul’da mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı hedefliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın