La Lorraine Yenilenen Lezzetleriyle Geri Dönüyor!

Unlu mamuller sektörünün lider markası La Lorraine, sofraların vazgeçilmez iki efsane lezzetini yeniden sevenleriyle buluşturuyor. Her zaman yenilikçi, yüksek kalite ve teknolojideürünleri doğaya saygı duyarak üretmeyi amaçlayan La Lorraine, çok sevilen çavdar ekmeği ile tam buğday ekmeğinin yenilenen lezzetleriyle geri dönüşünü müjdeliyor.

80 yılı aşkın tecrübesi ile unlu mamul, pasta ve fırıncılık sektörünün lider markası La Lorraine, çıtır bagetlerden artizan ekmeklere, küçük ekmeklerden sandivç ekmeklerine geniş ve eşsiz ekmek çeşitleriyle sofralarınızın vazgeçilmezi konumunda. Tüm ekmek çeşitlerini özenle hazırlayıp sizlere sunan La Lorraine, tam buğday ekmeğinin ekşi maya ile reçetesini yenirlerken efsane lezzzetiyle gönüllere taht kuran çavdar ekmeğini de yeniden sizlerle buluşturuyor.

La Lorraine, sofraların olmazsa olmazı tam buğday ekmeğinin klasik lezzetini ekşi mayalı yeni reçetesi ile farklı bir boyuta taşıdı. İçerdiği tam buğday ve ekşi maya sayesinde hem besin değeri yüksek hem de lif yönünden oldukça zengin olan La Lorraine Tam Buğday Ekmeği, şim-diden daha lezzetli ve sağlıklı bir beslenme için öğünlerin vazgeçilmezi oluyor.

La Lorraine’in çok sevilen efsanesi Çavdar Ekmeği de yeni lezzeti ile sofralara geri döndü. Ekşi maya ve malt unları ile harmanlanmış çıtır çıtır kabuğu, dolgun iç yapısı ve karşı koyulmaz kokusu ile tekrar gönülleri fethediyor.

Geleneksel lezzetlerle harmanlanmış ekşi mayalı ekmekler, yüksek lifli yapıları ile kan şekerini hızla yükseltmez ve daha uzun süre tok kalmanızı sağlar. Potasyum, magnezyum gibi mineral-ler ve B grubu vitaminleri açısından da zengin olan ekşi mayalı ekmekler, zengin bir vitamin ve mineral kaynağıdır.

Sosyal Medya'da Paylaşın