Komşu Kahve klasikleşen lezzetleri ile Büyükyalı Fişekhane’de yerini aldı!

Alaçatı’da başlayan kahve macerası Fişekhane’nin tarihi atmosferinde devam ediyor…

Fişekhane’nin tarihi dokusunun içinde yükselen Komşu Kahve, İzmir’de başlayan kahve kültürünü Büyükyalı’da İstanbullular ile buluşturuyor. Üçüncü nesil kahve anlayışı ile geleneksel kahve kültürünü bir arada sunan Komşu Kahve, üstün kalite mutfak deneyimini misafirleri ile buluşturuyor. Ağırlıklı olarak sıra dışı kahve ve tatlı alternatiflerinin olduğu menüsünde aynı zamanda zengin kahvaltı çeşitleri ve ev yapımı özel soğuk çay çeşitleri ön plana çıkıyor. Kahve molaları, Komşu Kahve’nin özel aromatik kahveleri ile uzun soluklu keyiflere dönüşüyor. Kahve konseptini, rahat, ahşap ve modern bir iç dekorasyon ile tamamlayan Komşu Kahve, kahve tutkunlarının Büyükyalı’daki yeni adresi olarak yerini alıyor. “Her Neslin Kahvecisi” konsepti ile Komşu Kahve; her yaş grubunun sıkılıkla tercih ettiği, gelenekselden modern aromalara uzanan geniş kahve yelpazesi ile adeta “komşuda kahve içme” hissi veriyor.

Kendi kahve harmanları, lezzetli kahvaltıları, tost-sandviç çeşitleri, yaratıcı ve sıra dışı tatlı seçenekleri ile kahve ve yemek tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası olarak misafirlerini ağırlıyor. Menüde, kahve çeşitlerinden, kendi buluşları olan “İsli Americano”,

“Alaçatı Kumunda Kahve”, ev yapımı soğuk çaylardan; “Hibiscus Ice Tea”, “Tropical Mate Ice Tea”, tatlılardan ise; “Çilekli Alaçatı Güzeli”, “Akvaryum Brownie” gibi benzersiz lezzetler Komşu Kahve’nin menüsünü taçlandırıyor. Tarihi atmosfer içerisindeki samimi atmosferi ve orijinal yeme-içme seçkisi ile Büyükyalı Fişekhane’de yerini alan Komşu Kahve, ziyaretçilerine lezzetli ve keyifli bir deneyim sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın