Kitchen Local’den Form Koruyan Sağlıklı Yemekler

Anne eli lezzetindeki yemekleriyle Kitchen Local, forma girmek isteyenlere hem doyurucu hem de sağlıklı lezzetler sunuyor. Zeytinyağlılardan vişne ve kayısı hoşafına, sebze, tavuk ve et yemeklerine kadar her şey taze temin edilen malzemelerle günlük olarak hazırlanıyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki Together Food Hall’de misafirlerini ağırlayan Kitchen Local, Türk mutfağının zenginliğini keşfederken, formunu da korumak isteyenleri bekliyor.

Yazın gelmesiyle forma girme çalışmaları hız kazanırken, sağlıklı ve hafif beslenmek de daha fazla dikkat edilen konular arasında yerini aldı. İstanbul lezzet haritasına yeni bir soluk getiren Kitchen Local’in taze ve özel malzemelerle hazırlanan yaratıcı yemekleri, yazın formunu korurken lezzetten de vazgeçmek istemeyenleri bekliyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki 13 markayı tek çatı altında toplayan Together Food Hall’de hizmet veren restoran, misafirlerini “anne eli lezzeti”ndeki doyurucu yemeklerle buluşturuyor. Geleneksel tatları modern bir dokunuşla birleştiren konseptiyle misafirlerini lezzet dünyasında bir yolculuğa çıkaran Kitchen Local’de, her damak tadına uygun bir seçenek bulmak mümkün.

Yazınıza serinlik katacak lezzetler… 

Taze temin edilen sebzeleri, etleri ve özel malzemeleri Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle buluşturan Kitchen Local’de, yazın hafif beslenmek, forma girmek ya da formunu korumak isteyenler için de birçok alternatif sunuluyor. Domatesli taze fasulyeden günlük hazırlanan bamyaya, köfteli bezelyeden fırın tavuk buta besleyici birçok hafif sıcak yemek seçeneği bulunuyor. Zeytinyağlı kuru patlıcan dolması, semizotu salatası, mütebbel, zeytinyağlı yaprak sarma, havuç tarator gibi birçok meze de bol yoğurt eşliğinde yazınıza serinlik katacak lezzetler arasında yer alıyor. Ayrıca kayısı ve vişne hoşafı da serinletici ve sağlıklı içecek alternatifi sağlıyor. Formumu korumak için spor yeter, tabağımı “hafifletemem” diyenlerdensiniz, Kitchen Local’de Sinop mantısından Kafkas çıtır mantıya, Rize kavurmadan yağlamaya birçok yöresel lezzet de mevcut.

Sosyal Medya'da Paylaşın