Kahve Noktası Coffy, Şimdi İzmir’de

Tek Fiyatlı Kahve Noktası’ konseptiyle 2019 yılında kurulan Coffy; İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya’dan sonra şimdi de 4 şubeyle İzmir’de.

DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, “Güçlü franchising sistemi ile hızlı bir büyüme gösteren Coffy, kısa sürede 30 şube sayısına ulaştı. İzmir’de başarı göstermenin tüm Türkiye’de başarılı olmak anlamına geldiğine inanıyoruz. Hedefimiz, 2023 sonunda 150 Coffy şubesini daha Türk kahve sektörüne kazandırmak. Coffy’yi Türkiye’nin her iline, her ilçesine, her mahallesine ve dünyanın uzak coğrafyalarına kazandıracağımıza eminiz. Toplumdan aldığını topluma vermek sorumluluğunu üstlenen bir geleneğimiz var. Başlangıçtan beri en önemli motivasyonumuz değer üretimi ve içinde bulunduğumuz toplumla bağ kurmak. Bu kapsamda; gençlerin hayatına artı değer katacak, yaşam kalitelerini artıracak, onların hayattan daha çok keyif almalarını sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Türk kahve sektörüne yepyeni bir model kazandırıyor

Tek Fiyatlı Kahve Noktası’ konseptiyle 2019 yılında kurulan Coffy; İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya’dan sonra şimdi de 4 şubeyle İzmir’de. ‘Tek Fiyatlı Kahve Noktası’ konseptiyle Türk kahve kültürünün geleceğini şekillendirmek üzere yola çıkan marka, sektörde büyümeye devam ediyor. Satın alma hacmi ve güçlü franchising sistemi ile kısa sürede büyüyen Coffy, İzmir Karşıyaka şubesiyle birlikte şube sayısını toplamda 30’a çıkarmış oldu.

Sektöre yepyeni bir alan açıyor

Coffy’nin bir Food-Tech şirketi olan Pizza Restoranları AŞ’nin bir markası olduğuna dikkat çeken Saranga, “Arkasına büyük bir deneyimi alan Coffy, sektöre yepyeni bir alan açıyor. Yatırımcılarımız, tamamen yerli bir yatırım yaparak satın alma hacmi ile bayisine her zaman en iyi maliyetleri sağlayan ve globalleşme vizyonu olan bir sistemin parçası oluyorlar. Sektörde benzeri olmayan bu marka konsepti ve dükkan tasarım desteğiyle, 36 ay gibi kısa bir süreci kapsayan ‘payback’ planıyla ve son derece düşük maliyetle avantajlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz” diyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın