Isola Manzara Gardens, Pazar Brunch’ları ile Lezzet Şöleni Sunuyor

Sunset Hospitality Group markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum bünyesindeki İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens, kış sezonuna özel olarak Pazar brunch’ları ile misafirleri özel bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, misafirleriyle birlikte yaşamı kutlamanın ve paylaşmanın heyecanına kış sezonunda da hız kesmeden devam ediyor.

Sofistike bir dokunuşla otantik İtalyan ev tarzı konforlu yemeklerinin yer aldığı özel menüsü ile misafirlerini adeta bir lezzet şölenine çıkaran Isola Manzara Gardens, kasım ayı itibariyle başlayan tüm sonbahar ve kış sezonu boyunca her Pazar 11.00 – 16.00 saatleri arasında düzenlenecek brunchlara misafirlerini bekliyor.

Isola Manzara Gardens Executive Chef’i Francesco Bagnato, İtalyan ve Akdeniz lezzet
profillerini düzenli olarak harmanlayarak Isola Manzara Gardens’ı önemli bir lezzet durağı haline getirdi. Isola Manzara Gardens’ın sofistike bir dokunuşla adeta bir kutlamaya dönüştürdüğü Pazar brunch menüsünde ıspanaklı ravioli, mevsim sebzeli İtalyan usulü Frittata yumurta, Pinsa Tartufo gibi İtalyan dokunuşları dikkat çekiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın