Kahve Dünyası bayrama özel ürettiği Gold Serisi ile benzersiz bir çikolata deneyimi sunuyor

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, bayram dönemine özel olarak sınırlı sayıda ürettiği Gold Çikolata Serisi ile her anı altın değerinde, tatlı anlara dönüştürüyor. Tamamen beyaz çikolatadan üretilen ve özel reçetesi sayesinde çikolataya hem karamel tadını hem de gold rengini veren seri, farklı damak tatlarına hitap eden 4 çeşidi ile özlenen bayram kavuşmalarına mutluluk katıyor.

Eşsiz lezzetteki çikolatalarıyla her bayram evlere konuk olan Kahve Dünyası, bayram dönemine özel olarak sınırlı sayıda ürettiği Gold Çikolata Serisi ile çikolata severlere benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Üretiminde Gana ve Fildişi Sahili’nde yetişen birinci hasat seçilmiş kakao çekirdekleri kullanılan, kakao çekirdeklerinin özenle işlenmesiyle elde edilen kakao yağının benzersiz lezzetini taşıyan Gold Çikolatalar, süt-kakao ve şekerin karamelize edilmesiyle çikolataya hem gold rengini hem de karamel tadını veriyor.

Aroma ve boya kullanılmadan hazırlanan özel reçetesi ile Gold Çikolata Serisi, çikolata tutkunları için enfes bir deneyime dönüşüyor.

Yoğun süt ve karamel tadını hissettiren Gold Çikolata Serisi’nde yer alan Gold Lavi, Tuzlu Bademli Gold Tablet, Gold Gofrik ve Gold Roche eşsiz tadıyla bu bayram damakları tatlandırıyor.

Bayram sohbetlerinin vazgeçilmez eşlikçisi
Gaziantep’in boz fıstıklarını Kahve Dünyası’nın çikolatalarıyla bir araya getiren el yapımı Roche’un hem sütlü hem bitter çeşitlerine Gold Roche eşlik ediyor. İçindeki yumuşacık çikolata dolgusuyla, sütlü, bitter, fındıklı, frambuazlı ve Antep fıstıklı çeşitlerine sahip Lavi ailesinin yeni üyesi Gold Lavi ise çikolata severlere yepyeni bir lezzet vadediyor. Yüzde 23 oranında Antep fıstığı içeriğiyle benzersiz bir lezzet sunan Gofrik ise sütlü ve bitter çikolatalı çeşitlerine alternatif olarak sunulan Gold Gofrik ile Gofrik fanlarına en büyük bayram sürprizini yapıyor.

Lif ve magnezyum açısından zengin besin değerine sahip deniz tuzuyla kavrulmuş bademler ise Gold Serisi içindeki yepyeni bir reçete ile Tuzlu Bademli Gold Tablet olarak sunuluyor.

Kahve Dünyası’nın iki bayram dönemine özel olarak ürettiği Gold Çikolata Serisinin sınırlı sayıda üretilen enfes çikolataları, tüm Kahve Dünyası mağazalarında ve Kahve Dünyası’nın online mağazası kahvedunyasi.com’da çikolata severlerle buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın