Bebek Hotel Genel Müdürü Arif Altunbulak: “Hospitality anlayışını farklı yorumlama çabasında olan bir grubuz”

1950’lerden bu yana Bebek’in merkezinde konumlanan Bebek Hotel, misafirlerini büyüleyici Boğaz manzarasına sahip konforlu odaları, iki restoranı ve roof barı ile karşılıyor. Uzun yıllardır unutulmayan anılara ev sahipliği yapan The Stay grubu bünyesindeki Bebek Hotel, yaptığı sürdürülebilir ve çevre hassasiyetini gözeten çalışmalarla da adından sıkça söz ettiriyor. Bir araya geldiğimiz Bebek Hotel Genel Müdürü Arif Altunbulak ile dünyaya ve geleceğe katkıda bulunan çalışmalarını konuştuk.

Kent hafızasında yer edinmiş Bebek Hotel roof barı, misafirlerine masalsı bir İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde özenle hazırlanan imza kokteyller sunuyor. Girişte bulunan lounge restoranı Marmara Denizi’ni ayaklar altına seren atmosferi ile Bebek Hotel, kendine has lezzetleri ile göz dolduruyor. Otelin Çin yemekleri sunan Uzak Doğu kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Dragon Restaurant ise, etkileyici menüsü ile benzersiz bir deneyim vadediyor.

Bebek Hotel, çevre hassasiyetini ve sürdürülebilirliği temel ilke olarak benimseyen The Stay Hotel Grubu’nun bir üyesi olarak, HoReCa sektöründe tüm otellerinde karbon ayak izini sıfırlamasıyla tanınıyor. Uluslararası sertifika alarak tüm grup otellerinde karbon emisyonunu sıfırlayan Türkiye’deki ilk otel grubu olan The Stay, sürdürülebilirlik felsefesinde attıkları bu önemli bir adımla da takdirleri topluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın