İftarın keyfi Türk mutfağının geleneksel tatlarıyla MADO’da çıkıyor

Ramazan ayının gelişiyle birlikte meşhur iftar buluşmaları için planlar yapılmaya başladı. Geleneksel lezzetlerle taçlanan sofralar, bu özel aya ayrı bir keyif katıyor. Dondurmanın Türkiye’deki temsilcisi MADO, benzersiz seçenekleriyle Ramazan ayında iftar keyfinin adresi olmaya hazırlanıyor.

Kardeşliğin, bereketin ve huzurun ayı Ramazan, bu yıl bir kez daha sofralara şenlik katıyor. On bir ayın sultanı, Ramazan’ın tadı; MADO’nun geleneksel Ramazan lezzetleriyle çıkıyor.

167 yıllık birikimiyle MADO, Ramazan ayı için misafirlerinin damağında unutulmaz tatlar bırakacak tarifler hazırladı. Gelenekselliğin lezzetle buluşması Maraş dondurmasının en özel halini sunan MADO’nun zengin tatlı alternatifleri arasında; güllaç, hurmalı dondurma, dondurmalı şöbiyet gibi lezzetler yer alıyor.

Ramazan ayının ünlü tatlısı güllaç ağızları tatlandırıyor
Ramazan’ın olmazsa olmazı güllaç, MADO’da fıstıklı ve çilekli haliyle sunuluyor. İftar yemeğini taçlandıracak bu yumuşacık, vazgeçilmez lezzet; MADO’nun benzersiz dondurmasıyla tamamlanıyor.

Şeker ilavesiz hurmalı dondurma
Ramazan’da sofraların vazgeçilmezi olmaya aday hurmalı dondurma ile iftar saati, günün en lezzetli keyif anına dönüşüyor. MADO’nun imza niteliğindeki dondurması, hafızalardan silinmeyecek bir lezzet deneyimi sunuyor. Bal, şeker tatlandırıcı olmadan; sadece hurmanın kendi lezzeti ile hazırlanan ve damaklarda enfes bir tat bırakan dondurma, Ramazan ayına özel MADO şubelerinde yerini alıyor.

Tam kıvamında dondurmalı şöbiyet
MADO’nun deneyimli ustaları tarafından büyük bir özenle hazırlanan fıstıklı şöbiyet, damaklarda unutulmaz tatlar bırakıyor, iftar keyfini en üst seviyeye çıkartıyor. Türk halkının vazgeçilmezlerinden şöbiyet; yanında dövme ustalığının eseri olan, mükemmel kıvama sahip Maraş dondurması ile lezzetini ikiye katlıyor.

Dondurmanın doğalını ve lezzetlisini sunan MADO, yemek menüsüyle de Ramazan boyunca keyifli anların bir parçası oluyor
Türk damak tadının vazgeçilmezi dondurmanın lezzetini tüm şubelerinde daim kılan MADO, yemek menüsüyle de iftar buluşmalarının değişilmez adresi olmaya aday. Geleneksel Türk mutfağı denince akla gelen lezzetler, Ramazan ayı boyunca MADO’da sofraları renklendiriyor.

MADO’nun iftar alternatifleri arasında tavuk menü, köfte menü ve et menü yer alıyor. İftariyelik tabağı, çorba, ana yemek, tatlı ve içecekten oluşan menülerde; tavuk şiş, köri soslu tavuk, ızgara köfte, yoğurt soslu köfte, beğendili kebap, geleneksel saç kavurma gibi yemeklerle fıstıklı tel kadayıf, soğuk baklava, sütlü soğuk baklava, şekerpare, güllaç gibi tatlılar öne çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın