Baylan en özel lezzetleriyle Paskalya’ya hazır

Lezzeti yarım asırdır değişmeyen, dünyaca meşhur klasikleri, 1923’e dayanan köklü tarihi ve İstanbul’un en güzel hatıralarıyla Baylan; Kadıköy, Bebek ve Galataport şubelerinde, birbirinden şık süslemeleriyle Paskalya’nın coşkusunu yaşıyor.

Cumhuriyetle doğan ve cumhuriyetle yaşayan Baylan, neredeyse bir asra dayanan tarihiyle her zaman İstanbulluların hem hafızasında hem de damağında yer ediyor. İstanbulluları, ilk espresso, ilk makaron, ilk Sevgililer Günü ve ilk yılbaşı kutlamaları gibi yeniliklerle tanıştıran Baylan, şehrin tüm renklerini kucaklıyor. Tıpkı bütün özel günlerde olduğu gibi, İstanbullulara tanıştırdığı yeniliklerle Paskalya Bayramı’nın da en güzel şekilde kutlanmasını sağlıyor.

Baylan, Paskalya Bayramı’na özel hazırlanan büyük, küçük ve mini boyutlarında hem sütlü hem bitter çikolatalı Paskalya yumurtalarının yanı sıra tavşan çikolataları, horoz çikolataları ve renkli yumurtalarını Paskalya boyunca, misafirlerine sunuyor. Bunun yanında Baylan, bir Paskalya Bayramı klasiği olan damla sakızlı ve mahlepli Paskalya çöreğini de Kadıköy, Bebek ve Galataport şubesinde müşterileriyle buluşturuyor.

98 yıldır olduğu gibi, Baylan’da Paskalya Bayramı, bu yıl da en güzel şekilde kutlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın