İçim Labne ve Krema Yeni Çeşitleriyle Sofralarda!

İçim, çok sevilen labne ve krema ürünlerinin yeni çeşitlerini tanıttığı lansman etkinliğini Hodan Restoran’da gerçekleştirdi. Şef Çiğdem Seferoğlu’nun yorumu ve İçim’in yeni ürünleriyle lezzetlenen yemekler, etkinliğe katılan misafirlerden tam not aldı.

Mutfakların ve sofraların gözdelerinden labne ve krema ürünlerini yeni baharat ve lezzetlerle çeşitlendiren İçim, lezzet tutkunları için farklı ve pratik kullanım alanları açıyor. İçim Labne’ler 180 gramlık ambalajlarda Zeytinli Kekikli, Kajun Baharatlı ve Chili ile çeşnilenirken; İçim Şef Krema da 200 ml ambalajlarda Mantarlı, Peynirli ve Kajun Baharatlı olmak üzere üç yeni çeşidiyle tüketicilere ulaşıyor.

“Tüketicilerimiz için hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz”

İçim, herkesçe sevilen labne ürününü çeşnilendirerek çok amaçlı kullanımını yepyeni lezzetlerle bir üst seviyeye taşıyor. Tüketicilerin farklı lezzet arayışlarını yenilikçi ürünlerle karşıladıklarını söyleyen Ak Gıda-İçim Süt’ün peynir kategorisinden sorumlu Pazarlama Müdürü Tuğçe Sarıkaya Tosun; “Tüketicilere ilk ve yeni deneyimler sunan inovatif bir şirketiz. Yemek yapmayı seven, yeni tarifler denemeye meraklı, günlük yaşamın hızlı temposunda lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar ile pratik çözümleri tercih eden tüketicilerimiz için hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Uzun Ar-Ge çalışmalarımızla, sevilerek kullanılan labne ürünümüzü çeşnilendirerek yeni tüketim deneyimleri sunmayı başardık. Pazarda ilk olma özelliği taşıyan İçim Zeytinli Kekikli Labne, İçim Kajun Baharatlı Labne ve İçim Chili Labne çeşitlerimiz, kahvaltının yanı sıra kraker ve cipslerle tüketilebilecek lezzetli bir atıştırmalık alternatifi olmaya aday” dedi. Ayrıca yeni çeşnili labnelerle yeni lezzetler denemek isteyen tüketiciler için mutfakta hızlı ve pratik yemekler hazırlamalarına ve mutfak becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

“Şeflerin ve şef gibi hissedenlerin tercihi”

İçim Şef Krema’nın yeni çeşitleri hakkında merak edilenleri anlatan Ak Gıda- İçim Süt’ün krema kategorisinden sorumlu Pazarlama Müdürü Tuğrul Çepni, büyüyen krema pazarında yüzde 23’lük pay ile liderliklerini sürdürdüklerini belirtti. Türkiye’de bir ilk olan Mantarlı, Peynirli ve Kajun Baharatlı krema çeşitlerini iki yıllık Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirmeyi başardıklarını söyleyen Çepni; “Girdiği yemeklerin lezzetini artıran yeni krema çeşitlerimizle pazar liderliğimizi pekiştirmeyi ve tüketicilerimize yepyeni soslu tarifler denemeleri için ilham vermeyi hedefliyoruz. Yeni çeşitlerimiz; sadece kadınların değil, yemek yapmayı seven erkeklerin de mutfakta adeta şef dokunuşu yapmalarını sağlayacak. Bu çeşitlerimizle, tüketicilerimiz beğenilen restoran lezzetlerini zahmetsizce ve keyifle artık evlerinde de hazırlayabilecek” ifadelerini kullandı.

Şef Çiğdem Seferoğlu’ndan misafirlere lezzet şöleni

Etkinliğe ev sahipliği yapan Hodan Restoran’ın Kurucusu & Şefi Çiğdem Seferoğlu, İçim Labne ve Krema’nın yeni çeşitleriyle katılımcılara uzun süre hafızalardan silinmeyecek lezzetler sundu. Lansmana özel hazırlanan menüde İçim Kajun Baharatlı Labne Üzeri Çıtır Enginar Cipsi, İçim Zeytinli Kekikli Labne ile Hatay Kırma Zeytinli Başlangıç Tabağı, İçim Şef Peynirli Krema ile Truffle Topları yer aldı. Şef Çiğdem Seferoğlu’nun İçim Şef Peynirli Krema ile truffle toplarının nasıl hazırlandığını gösterdiği mini atölye de misafirlerden büyük ilgi gördü.

Sosyal Medya'da Paylaşın