Dünyaca Ünlü Şefler FSummit 2024’te Profit Chain Temasında Konuşacak!

Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSummit, birçok kurum ve kuruluştan gastronomi profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor. Dördüncü senesinde ‘Profit Chain’ teması altında gerçekleşecek olan FSummit, 8-9 Mart 2024 tarihlerinde Antalya’da NEST Congress & Exhibition Center’da düzenlenecek. İki gün sürecek organizasyonda dünyaca ünlü şefler, tema çerçevesinde konuşmalar gerçekleştirecek.

Türkiye’yi uluslararası alanda önde gelen bir gastronomi, turizm ve ağırlama merkezi hâline getirmek adına öncü faaliyetler gösteren Sözen Organizasyon, tüm dünyadan yatırımcılar, turizm ve gastronomi uzmanları ile FSummit’te sektörü mercek altına alacak.

FSummit 2024, bu sene işletmelerin temel prensibi olan ‘kâr zinciri’ anlamına gelen ‘Profit Chain’ teması ile düzenleniyor. Bu tema çerçevesinde dünyaca ünlü şefler çeşitli konuşmalar gerçekleştirecek.

8 Mart Cuma günü başlayacak olan organizasyonda; Hakkasan Group Kurumsal Executive Şefi Andrew Yeo “Employee, Credo and Employee Promise & Customer Satisfaction: Loyal Guest and Repeat Business” konusu ile müşteri memnuniyetinin kâr zincirinde etkisine değinecek. Aynı gün Hide Group Executive Şefi ve 1 Michelin yıldızlı Josh Angus, “Employee Retention & Employee Productivity” konusu ile çalışanların verimliliği konusunda konuşacak.

Dünyaca ünlü başka bir şef olan, 1 Michelin yıldızlı Benares Restaurant’ın Executive Şefi Sameer Taneja “How Hospitality Industry is Suffering due to Increasing Costs, Inflation, Cost of Living? Is Fine Dinning Sustainable?” konusu ile hem ağırlama sektöründeki maliyetlerden hem de fine dining konseptinin sürdürülebilir olup olmadığından bahsedecek. Restaurant Alan Geaam’ın kurucusu ve şefi olan Alan Geaam, Fransa’dan gelerek “The Values of the Alan Geaam Group” konusu ile kurduğu şirketin değerlerinden ‘Profit Chain’ tema çerçevesinde bahsedecek.

FSummit 2024’ün son günü olan 9 Mart Cumartesi gününde sahneye İtalya’nın tek Michelin yıldızlı kadın şefi, Glass Hostaria’nın kurucusu Cristina Bowerman çıkacak. Bowerman, “How the 5 Points of Profit Chain Need to Change According to the Country Where We Operate?” konusu ile kâr zincirinin bulunulan ülkeye göre nasıl şekillenebileceğini 5 adımda anlatacak.

Önceki yıllarda olduğu gibi sektörün her alanından yoğun ilgi gören FSUMMIT’te başarılı konuşmacılar; panellerde ve konferanslarda, turizm ve gastronomi sektörüne dair mesleki bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar. FSUMMIT ziyaretçileri ayrıca ulusal ve uluslararası gıda, içecek, endüstriyel mutfak, turizm, masa üstü ekipman firmaları ve daha fazlasının ürünlerini sergiledikleri stantları ziyaret edebilecek.

Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT, her sene olduğu gibi yeni temasında da HoReCa sektörünün önde gelenleri ile birlikte turizm ve ağırlama sektörünün yatırımcıları, otel ve restoranların üst düzey yöneticileri, gastronomi profesyonelleri, F&B direktörleri, satın alma müdürleri, şefler, gastronomi yazarları, gastronomi ve turizm endüstrisinin destekçileri, seyahat acenteleri ve marin turizmi profesyonelleri gibi sektöre değer katan önemli isimleri buluşturacak.

Etkinliğimize ücretsiz kayıt olmak için linke tıklayabilirsiniz: f-summit.com/tr/kayit-olun

Sosyal Medya'da Paylaşın