Hayalini Kurduğunuz Sofralar Aralık Boyunca MSA’nın Yılbaşı Özel Workshop’larında

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Bu yılbaşında sevdiklerine unutamayacakları sofralar hazırlayacaklar, kendi elleriyle yaptıkları yılbaşına özel lezzetleri hediye etmek isteyenler veya yeni yıl hediyesini şimdiden bir mutfak deneyimi olarak vermek isteyenler Mutfak Sanatları Akademisi’nin (MSA) aralık workshop’larında buluşuyor. Yılbaşı tatlılarından yeni yıl kurabiyelerine kestaneli iç pilavdan el yapımı makarnaya kadar onlarca seçenek mutfakseverleri bekliyor. Siz de ertelediğiniz kutlama sofralarını ve hayalini kurduğunuz yemekleri aralık boyunca MSA’nın yılbaşı özel workshop’larında yapabilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneklerin yer aldığı workshopların biletleri msa.com.tr adresi üzerinden satışa açıldı.

Yılın en renkli ve en keyifli aylarından biri olan aralık ayının yaklaşmasıyla birlikte yeni yıl hazırlıkları da başladı. Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) bu yılbaşında unutulmayazak ziyafet sofralar hazırlamak ve sevdiklerine en lezzetli hediyeleri vermek isteyenler için yeni yıla özel workshoplar hazırladı.

İştah açıcı yılbaşı menülerinin yer aldığı workshoplarda karamelize soğan ve kuru üzümlü mini balkabağı hazırlayabilir, yılbaşı keki ya da kurabiyeden çam ağacı yapabilirsiniz. Yılbaşı sofralarının olmazsa olmazlarından hindi, kurabiye adam gibi yeni yıla özel hazırlanan birçok reçete workshoplarda yerini aldı. Kestaneli iç pilavdan el yapımı makarnaya, vişneli ördekten mezelere kadar farklı lezzetler MSA mutfaklarında sizleri bekliyor.

MSA’nın yılbaşı workshop’ları aynı zamanda yılın en lezzetli hediye fikirleri olabilir. Workshop’larda hazırladığınız yılbaşına özel kurabiyeleri, makaronları veya çikolataları hediye edebileceğiniz gibi kendinize veya sevdiklerinize mutfka deneyimi hediye etmek isteyebilirsiniz. Biletler msa.com.tr adresi üzerinden satışa sunuldu. Birçoğunun biletlerinin şimdiden tükenmeye başladığı, MSA’nın yılbaşına özel olarak hazırladığı aralık ayı workshoplarından bazıları şöyle: Etler ve Pişirme Teknikleri, Yılbaşı Menüsü, Partile, Meze, El Yapımı Makarnalar, Kahvaltı Keyfi, Matmazel Makaron, Yılbaşı Çikolataları, Küçük Gurme 2 – Benim Yılbaşı Pastam, Küçük Gurme 2 – Yeni Yıl Evi, Yılbaşı Hazırlığım, Kış Kahvesi, Yeni Yıl Kurabiyeleri…

Sosyal Medya'da Paylaşın