Fairmont Quasar Istanbul “Güvenli Turizm Sertifikası”yla misafirlerini ağırlıyor…

En yüksek temizlik standartlarını ve yeni prosedürleri hayata geçirerek Güvenli Turizm Sertifikası ve ALLSAFE Sertifikası’nı elde eden Fairmont Quasar Istanbul, hijyen ve güvenlik standartlarına yeni bir boyut kazandırıyor.

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar Istanbul, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen protokoller kapsamında belgelendirme hizmetlerinde dünya lideri kuruluş Bureau Veritas’ın yapmış olduğu denetim sonucunda Güvenli Turizm Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Ayrıca global Accor ALLSAFE sertifikasına sahip olan otel, güvenli bir konaklamanın yanı sıra restoran, ortak alanlar, spa ve toplantı salonu gibi tüm birimlerinde en yüksek temizlik standartlarını, yeni prosedürleri ve sosyal mesafe uygulamalarını hayata geçiriyor.

Misafir henüz otele giriş yapmadan önce başlayan tüm bu tedbirler misafir otelden çıkış yapana kadar uygulanmaya devam ediyor. Misafir valizlerinin otele alınmadan önce ULV cihazı ile dezenfekte edilmesiyle başlayan bu süreç, termal kamerayla temassız ateş ölçümünün ardından giriş işlemleri esnasında misafire, içinde maske, dezenfektan jel ve antiseptik mendilden oluşan hijyen kitinin sunulmasıyla devam ediyor.

Misafirler alınan tüm tedbirlere ve menülere telefonlarından okutacakları QR kod ile ulaşabilirken, oda içi iPad’lerinden de oda servisine ve otel hizmetlerine zahmetsizce erişim sağlayabiliyorlar. Restoranlardaki büfe kahvaltının yerini özenle hazırlanmış kahvaltı servisi veya “take away” seçeneği alırken, dileyen konuklar ek servis ücreti ödemeden odada kahvaltı servisinden faydalanabiliyor.

Güvenli bir konaklama için her türlü önlemin alındığı Fairmont Quasar Istanbul’un misafirleri AXA ile yapılan stratejik ortaklık ile AXA’nın geniş tıbbi ağlarına erişip telefonda ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmeti alabiliyor.

Konaklama paketlerinde de güvenlik ön planda…

Konuklarını şehrin en merkezi noktasında unutulmaz bir deneyime davet eden Fairmont Quasar, geliştirilmiş hijyen ve güvenlik kuralarını uygularken de, misafirlerine konforlu, eşsiz ve şaşırtıcı deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Şehri keşif anları

Fairmont Quasar Istanbul, İstanbul’un bin yıllara dayanan tarihini güvenli bir şekilde keşfetmek isteyenler için özel araç ve rehberli yarım günlük şehir turu ile gezilecek yerlere sıra beklemeden hızlı giriş servisinin dahil olduğu “Şehri Keşif Anları” paketi sunuyor. Bu pakete minimum 3 gece için rezervasyon yapan misafirler, özel şoförlü araç ile İstanbul’un en önemli simgelerini keşfe çıkabilirler.

Alışveriş anları

Fairmont Quasar Istanbul’un güvenli bir alışveriş deneyimiyle kendini şımartmak isteyen misafirler için hazırladığı “Alışveriş Anları” paketinde ise odada Türk kahvaltısı veya Aila’da kahvaltı, lüks alışveriş merkezlerine ücretsiz transfer, seçili mağazalarda kişisel alışveriş danışmanlığı hizmeti, uzun bir alışverişin ardından dinlenmek için 30 dakikalık ayak masajı gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için süitlerde minimum 2 gece konaklama yapılması gerekiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın