Elite World Hotels’de iftar sofralarına özel lezzetler

Elite World Hotels on bir ayın sultanı Ramazan süresince Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini özel set menü veya açık büfe olarak misafirlerinin beğenisine sunuyor. Sultan sofralarının vazgeçilmezi iftariyelikler, çorbalar, mevsimin en sağlıklı sebzelerinden rengarenk zeytinyağlılar hem gözünüze hem de midenize hitap ediyor. Fırınlanmış patlıcan ile dana kaburga konfit, mantarlı piliç but sarma, kuzu tandır, antrikot, Ramazan pidesi, güllaç başta olmak üzere tatlı büfesi, meyve ve limitsiz çay, kahve gibi seçkin lezzetler ile Elite World Hotels misafirlerine bir Ramazan şöleni yaşatıyor.

Elite World Hotels şefleri tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan; Türk mutfağının vazgeçilmez iftariyelikleri, zeytinyağlı, et yemekleri, tatlı ve meyve çeşitleriyle damaklarınızı şenlendiriyor. Elite World Hotels unutulmaz iftar lezzetlerini kişi başı 180 TL’den başlayan menü alternatifleri ile sunuyor.

İftarlar Elite World Hotels’de daha keyifli
Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels, bu sene de her yıl olduğu gibi özel bir Ramazan menüsü hazırladı.

İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan Taksim’deki Elite World İstanbul Taksim, Basın Ekspres Yolu üzerindeki Elite World Europe,  Florya’daki Elite World Business, Küçükyalı’daki  Elite World Asia, Sapanca’daki Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort ve Van şehir merkezinde konumlanan Elite World Van Otelleri’nde iftarlar daha keyifli hale geliyor.

Özel menüleri ile göz dolduruyor
Elite World Hotels, Ramazan’da iştah açıcı ve alternatifi bol menü seçenekleri ile misafirlerine seçkin lezzetler sunuyor. Sultan sofralarının vazgeçilmezi iftariyelikler, iftar geleneğinin olmazsa olmazı  çorbalar, mevsimin en sağlıklı sebzelerinden rengarenk zeytinyağlılar hem gözünüze hem de midenize hitap ediyor.

Fırınlanmış patlıcan ile dana kaburga konfit, mantarlı piliç but sarma, kuzu tandır, antrikot, Ramazan pidesi, güllaç başta olmak üzere tatlı büfesi, meyve ve limitsiz çay, kahve gibi seçkin lezzetler ile Elite World Hotels misafirlerine bir ramazan şöleni sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın