Ela Excellence Resort Belek gastronomi, spor ve konfor deneyimini bir arada sunuyor

Ela Excellence Resort adını aldığı mükemmeliyetten yola çıkarak, gastronomi, ağırlama ve iyi yaşamda, yetişkin, genç ve çocuk konuklarına benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor.

“Hayalinizdeki tatil şimdi başlıyor” söylemi ile Nisan ayı sonu itibariyle hizmet vermeye başlayan Ela Excellence Resort Belek, gastronomide 7 değişik mutfağın yanı sıra sağladığı spor, eğlence ve bilgilenme imkanlarıyla yetişkin, genç ve çocuk etkinliklerinde konukları için “mükemmel anlar yaratmaya” odaklanıyor.

23 farklı konaklama seçeneği
Ela Excellence Resort konukların beklentilerine uygun bir tatil deneyimi yaşayabilmesi için konaklamada 23 farklı alternatif sunan odaları, suitleri ve villaları ile hizmet veriyor. Otelden bağımsız,  odaya özel iskeleleri ile göl evleri ve kalabalık aile tatilleri için havuzlu müstakil villalarıyla, standartların ötesine geçen bir konaklama deneyimi, üst düzey konfor, eşsiz manzara ve kişiye özel hizmet sunuyor.

Lezzetlerin buluşma noktası
Gastronomiyi, keşfetmek, deneyimlemek ve bir yolculuk olarak tanımlayan Ela Excellence Resort Belek, misafirlerine farklı restoranlarının özenle hazırlanan menülerinde, dünya mutfaklarından her birinin kendine has kültürünü, mirasını, geleneklerini ve özel lezzetlerini sunuyor.

Geleneksel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla servis eden grill restoranı; La Sofa, Meksika Restoranı; La Salsa, Taverna olarak hizmet veren Galata Tavern, İtalyan mutfağı; La Perla, Uzakdoğu mutfağı;  Akari Teppanyaki, yöresel Ege mutfağı ve vejetaryen mutfağı ile La Sante ve 7/24 açık olan Anatolia 7/24 isimli 7 farklı A’la Carte restoranda misafirler ödüllü şefler tarafından hazırlanan özel yemekler ile gastronomi yolculuğuna çıkıyor.

“İyi Yaşam”da bütünsel bir yaklaşım
Misafirlerini “İyi Yaşam” felsefesiyle ağırlamayı hedefleyen Ela Excellence Resort, Spa, fitness, masaj, doğru beslenme, cilt ve vücut bakımı, hamam, sauna, yüzme, yürüyüş gibi uygulamaların yanı sıra konsültasyon, beslenme danışmanlığı, kişisel egzersiz imkanlarıyla Ela Zen Spa & Wellness Club’da konuklara tam bir dinlenme ve yenilenme imkanı sunuyor. Spor dünyasının gündeminde olan ve  kaliteli müziği, en iyi eğitmenler ile harmanlayan, “Les Mills Fitness Programı”  da yine de yenilenme faaliyetlerinin içinde yer alıyor.

Çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek…
İç ve dış etkinlik alanlarıyla toplam 5 bin metrekare alana yayılan Everland Kids World’de, her yaşa özel tasarlanan Mini Club, Midi Club ve Teen Club etkinliklerinde çocuklar, fiziksel ve zihinsel gelişmelerine katkıda bulunan, teknolojik yöntemlerin de kullanıldığı eğlenceli ve özgür bir tatil yaşayabilecekler. Oyun atölyeleri ve açık hava parkının yanı sıra  “Edutainment” konseptiyle oluşturulan  Meslek Akademisi’nde çocuklar doktor, itfaiyeci, dedektiflik gibi meslekler seçerek uzmanlar eşliğinde hem öğrenecek hem de eğlenme imkanı bulacaklar…

Sosyal Medya'da Paylaşın