Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nden üniversite öğrencilerine online kariyer etkinliği: Stay On Line

Stay On Line kampüs buluşmaları kapsamında gençler hem Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri yöneticilerini ve çalıştıkları iş alanlarını tanıyor hem de birebir kariyer tavsiyeleri alıyor.

Düzenlediği kampüs etkinlikleri ile öğrencilerle buluşan Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, pandemi döneminde bu etkinlikleri online platforma taşındı. Stay On Line ile üniversite öğrencilerini kariyer hedefledikleri alanlarda Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri yöneticileriyle bir araya getiren etkinliklerin ilki Mayıs ayında tedarik zinciri, ikincisi Haziran ayında üretim, üçüncüsü ise Temmuz ayında satış alanında düzenlendi. Etkinlikler kapsamında Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri yöneticileri kendi kariyer hikayelerini paylaşmanın yanı sıra ilgili alanlarda kariyer hedefleyen ve farklı departmanları tanımak isteyen öğrencilerin sorularını yanıtlıyorlar.

Stay On Line’ı, etkin biçimde sürdürdükleri kampüs etkinliklerinin üniversite öğrencileri ile bir araya gelemedikleri döneme özel olarak kurguladıklarını söyleyen Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri İnsan Kaynakları Direktörü İlke Kılıç “Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri olarak kampüslerde öğrencilerle etkili ve sürdürülebilir bir iletişim yaratmak için kapsamlı bir strateji ile çalışıyoruz. Düzenlediğimiz kampüs etkinlikleriyle gençlere sadece kendimizi ve kurumumuzu tanıtmayı değil ayrıca kariyer yolculuklarında onlara destek olmayı ve bilgi paylaşımında bulunmayı hedefliyoruz. Bugüne dek üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz kampüs etkinliklerimizi pandemi dönemi ile beraber Stay On Line olarak online’a taşıdık. Stay On Line’i önümüzdeki dönemde devam ettireceğiz. Üniversite öğrencisi gençleri bizimle temasta kalmaya ve etkinliklerimizi takip etmeye davet ediyoruz” dedi.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri yöneticileri genç yeteneklerin sorularını yanıtladı

İlki Tedarik Zinciri özelinde düzenlenen etkinlikte Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri yöneticileri İTÜ Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Stay On Line’ın ikinci buluşması Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin temizlik kağıtları üretimini yaptığı Manisa tesisi yöneticilerinin katılımı ile Ege, Dokuz Eylül ve İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirildi. Üçüncü buluşma ise Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Satış Yöneticileri ile farklı üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler ve Mühendislik bölümü öğrencilerinin katılımıyla yapıldı.

Stay On Line’lar devam edecek

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrencinin katıldığı Stay On Line etkinlikleri, ilerleyen dönemde finans, pazarlama, inovasyon ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda Türkiye çapında farklı üniversitelerden öğrencilerin katılımı ile devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın