Bonna’dan The Tea Collection Artizan ile Çay Sanatını Yeniden Keşfedin

Premium porselen markası Bonna, yeni koleksiyonu The Tea Collection Artizan ile kullanıcılarına alışılmışın dışında, zengin bir çay deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Çayın mistik ve şifalı yönlerini geçmişten günümüze taşıyan marka, Artizan Bitki Çayı Demliği ve fincanı ile çay sanatını yeniden keşfe davet ediyor.

2014 yılından bugüne HoReCa sektöründe faaliyet göstererek, otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna, sunum sanatına dair tecrübesini her geçen gün bir üst noktaya taşıyor. Yepyeni koleksiyonu The Tea Collection Artizan ile kullanıcılarını çay sanatını yeniden keşfetmeye davet eden marka, çayın mistik ve şifalı yönlerini geçmişten günümüze getiriyor.

Bonna, Artizan Bitki Çayı Demlik Koleksiyonu ile çok daha zengin bir çay deneyimi vaat ediyor. Bonna’nın yeryüzüne olan saygısı ve lüks sunumlara olan desteğini yansıtan bu eşsiz demlik, çayın aromasını artırarak lezzetine lezzet katıyor. Çay yapraklarının genişlemesini ve suya daha kaliteli karışmasına yardımcı olan şekli ve titiz ısı kontrolü sayesinde toprağın en iyi bitkilerini demlerken, binlerce yıllık bir tarihin mistik yolculuğuna çıkmak mümkün. Zarif bambu kulpu ve sahip olduğu renklerle çay kültürünün zenginliğini vurgulayan 410 ml’lik bu benzersiz bitki çayı demliği ve 220cc fincanı ile çay saatleriniz bambaşka olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın