ETÜDER Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı 20-24 Eylül 2023 Tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde

İstanbul EDT Expo Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği İktisadi İşletmesi (ETÜDER) iş birliği ile ETÜDER Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı 20-24 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 9-10-11 numaralı salonlarda gerçekleştirilecek olan İstanbul EDT Expo, kapılarını 20-24 Eylül 2023 tarihinde katılımcılarla buluşacak olan Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı (HOSTECH by TUSİD İstanbul) ile eş zamanlı olarak açacak. Fuarda yiyecek-içecek gıda ürünleri, temizlik-hijyen ürünleri, masa üstü malzemeleri ile aşçılık malzemeleri ve ekipmanları sergilenecek.

Sektördeki tanınmış kişiler ile birlikte ünlü şeflerin de katılacağı birçok etkinlikte ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak fuar, hem sektöre hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacak.

Güvenli gıdanın tedarik buluşması mottosu ile organize edilecek İstanbul EDT Expo’ya 200 firma ve 500 markanın katılması bekleniyor. Ayrıca fuara yurt dışından ağırlıklı olarak MENA bölgesinden ve yurt içinden on dört bin ziyaretçinin geleceği öngörülüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın