Bodrum’un gözdelerinden o otel kapılarını açtı!

Koronavirüs salgını sebebiyle kapılarını kapatan Bodrum’un ilk sağlık ve kaplıca oteli olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum” kapılarını tekrardan açtı.

Bodrum’un ilk sağlık ve kaplıca otellerinden bir olan “Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum”, kapılarını normalleşme süreci tedbirlerine uyarak misafirlerine yeniden açtı. Sianji Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır; yaptığı açıklamada; sağlıklı, hijyenik ve sosyal mesafenin korunduğu bir ortamda hizmet vermek amacıyla tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyleyerek şöyle devam etti:

“Her şeyden önemlisi sağlığımız. Otelimizde spa terapilerinden masajlara, diyet programlarından klinik uygulamalara kadar herkese uygun sağlıklı yaşam seçenekleri sunuyoruz. Uzman denetiminde misafirlerimizin doğal yaşam kalitesini artırarak evlerine gerçekten dinlenmiş ve mutlu dönmelerini sağlıyoruz.”

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum, iki farklı konseotle hizmet veriyor. Deniz ve havuz manzaralı suite ve villa konaklama… Oda kahvaltı ve ultra her şey dahil sistemi… Her iki konseptte hizmet alan misafirlere yemekler, tedbirlere uygun şekilde açık büfe olarak servis ediliyor. Ayrıca konaklamalarda fitness merkezi, buhar, sauna, Türk hamamı, Thalasso ve termal havuz kullanımlarından ücretsiz olarak faydalanılıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın