Arwin Cihangir Manzaraya Davet Ediyor

İstanbul’un en yeni mekânlarından olan Arwin Cihangir, misafirlerini eşsiz Boğaz manzarası ve enfes yemekler eşliğinde şehrin enerjik ruhunu hissetmeye davet ediyor. Klasik ve özel kokteylleri, taze hazırlanan içecekleri, yerel ve global tatları ile Beyoğlu’nda yerini alan restoran, lezzet avcılarını roof ve bistro olarak iki bölümde ağırlıyor.

 

Arwin Roof’un tarihi yarımada manzaralı, deniz esintili teras alanında lokal yemeklerin yanında vegan ve vejetaryen misafirler için de çeşitli alternatifler bulunuyor. Tatlılarından “Bergamotlu Cream Brulee” ise denemeye değer.

Arwin Roof yalnızca akşam randevuları için değil, kahvaltılar için de tercih ediliyor. Arwin serpme kahvaltısında taze ve yerel kahvaltılık malzemeler kullanılıyor.

Cihangir’in kendine özel kültürü ile iç içe olan Arwin Bistro ise İstanbul turuna küçük bir mola vermek isteyenleri şehrin merkezinde gürültüden uzakta, yeşil ve huzurlu bir alanda karşılıyor.

Firuzağa Mahallesi, Defterdar Yokuşu No:19’da yer alan Arwin Cihangir, rezervasyon sistemi ile hafta içi 12.00-02.00, hafta sonu ise 09.00-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın