Arnavutköy’ün kurabiye kokulu mekanı: Bakehane

Arnavutköy’de yer alan Bakehane uzun bir süredir sipariş üzerine özgün kurabiye, kek gibi pastane ürünleri üreten Bakehane artık en az tatları kadar özgün mekanlarında sevenlerini ağırlıyor.

Özellikle Amerikan esintili kurabiye çeşitlerini bulabileceğiniz mekanda hafta sonları da pancake, waffle, yumurta gibi ürünlerle nefis kahvaltılar servis ediyor. Chocolate Chunk Cookie ise mekanın favori lezzetlerinden. Arnavutköy sokaklarının arasında saklı Bakehane’ye girer girmez geçmişe doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Mekanın nostaljik dekorasyonuyla birleşen orijinal plakların sesi mekana gelen misafirleri 1970’li yıllara geri götürüp nostaljik bir yolculuğa çıkartıyor. Kendi evinin salonunda oturuyormuş gibi hissettiren koltuklardan ve lezziz kurabiyeleri, double fudge chocolate brownie’leri, pancake’leri, cheesecake’leri ise lezzet şöleni yaşatıyor.

Bakehane misafirlerini evinde gibi hissettiriyor

Menüsüne kahvaltı servisini de eklemiş olan Bakehane Pazar kahvaltılarınız için iyi bir seçim olabilir. Waffle ve pancake severler için sevindirici yeni bir alternatif olan mekanda yumurta çeşitleri de bulunuyor. Red Velvet kurabiye ve beyaz çikolatalı brownie ise mekanın favori lezzetlerinden. Kendinizi evinizde gibi hissettiren güzel atmosferine ve minicik tatlı balkonunu çok seveceğiniz Bakehane 11.30’da 23.00’a kadar Arnavutköy’de hizmet veriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın