İtalyan espresso ustası Caffé Parana şimdi tüm Özsütler’de

Sektöründe “En İtibarlı Marka” seçilen Özsüt, İtalya’nın köklü kahve markası Caffé Parana ile iş birliğine giderek kahve tutkunlarına yepyeni bir lezzet sunuyor.

İtalyanların geleneksel kahvesi espressoyu baz alan kahveleriyle ün yapmış Caffé Parana’nın Extra Bar lezzeti, şimdi Özsüt misafirlerinin beğenisine sunulacak. 1950’lerden bu yana ham kahve ihracatı yapan, 1960’dan bu yana ise kendi markasıyla kahve severlere hizmet eden Caffé Parana, ödüllü baristaları ve dünyanın en iyi üreticilerinden gelen kaliteli kahveleriyle dikkat çekiyor.

Özsüt, kendisi gibi köklü bir geçmişe sahip olan, İtalyanların ödüllü kahve markası Caffé Parana ile iş birliğine gitti. İş birliğinin gerçekleşmesi ile Caffé Parana’nın espresso bazlı enfes kahvesi Caffé Parana Extra Bar, Özsüt mağazalarında misafirlerin beğenisine sunulacak.

İtalyanların geleneksel kahvesi espressoyu baz alarak hazırlanan leziz kahveleri ve ödüllü baristalarıyla dikkat çeken Caffé Parana, kahvelerinin dolgun yapısı, enfes kokusu, renk ve lezzet yoğunluğu ile kendi müdavimlerini yaratmış bir marka…

1950’de başlayan kahve yolculuğu

Caffé Parana, 1950’de dünyanın en iyi kahve çiftliklerinden işlenmemiş, ham kahve ticareti yaparak kahveciliğe başlayan Ruggero Gianelli tarafından, 1960 yılında kuruldu. İtalyanların kendine has tarzıyla işlenen Caffé Parana lezzetleri bugün, Brezilya, Guatemala, Etiyopya, Hindistan ve Kolombiya’dan gelen kahve çekirdekleriyle üretilerek lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Caffé Parana’nın enfes lezzeti Extra Bar, kahve tutkunlarına özel olarak, sadece Özsütler’de sunulacak.

Şampiyon baristaların elinden en kaliteli İtalyan kahvesi

Artizan kahvecilik kültürünü benimseyerek usta baristalar yetiştiren, maharetli baristalarının yanı sıra en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen kahveleriyle beğeni toplayan Caffé Parana’nın dünya çapında pek çok ödülü de bulunuyor. 2017 yılında İtalyan Ulusal Espresso Enstitüsü’nün düzenlediği yarışmada Espresso Italiano Şampiyonu olan Caffé Parana’nın kahveleri Özsüt’ün özel ürünlerine eşlik ederek, misafirlere benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın