Wish More Hotel İstanbul’dan özel Ramazan menüsü

Wish More Hotel İstanbul, Ramazan ayı boyunca tadına doyulmaz iftar buluşmalarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Geleneksel yemeklerin modern dokunuşlarla harmanlandığı ve dört dörtlük bir uyum içinde sunulan menülerle, iftar saatleri lezzet şölenine dönüşüyor.

11 Ayın Sultanı Ramazan’ı zengin iftar menüsünde yer alan birbirinden leziz tatlarla karşılamaya hazırlanan Wish More Hotel İstanbul, hijyen kuralları hassasiyeti ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Ramazan’ın bereketini sevdiklerinizle paylaşın
Ramazan’ın bereketi ve coşkusunu sevdikleriyle paylaşmak isteyen herkesi iftar sofralarına davet eden Wish More Hotel İstanbul, fonda fasıl müziği eşliğinde deneyimli ve maharetli şefler tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli seçenekleri ile misafirlerine keyifle geçirebilecekleri bir akşam vadediyor.

Her damak tadına uygun, leziz seçenekler
Birbirinden zengin iftariyeliklerle süslenen Ramazan menüsünde, leziz çorba ve salata çeşitleri ile her damak tadına uygun seçenekler yer alıyor. Wish More Hotel İstanbul’un özenle hazırladığı menüsünde her gün değişecek iki farklı et ve tavuk ana yemek seçeneği bulunurken, tatlılar arasında şefin imza dokunuşlarıyla kazandibi, sütlaç, baklava ve güllaç seçenekleri yer alıyor. Türk ve dünya mutfağından seçkiler sunan beş yıldızlı otel, konaklayan misafirleri için, sahur menüsü ile de damakları şenlendirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın