Vogue Restaurant, Yenilenen Menüsü ile Yılbaşına Hazır

Vogue Restaurant, yenilenen menüsü ile özel bir akşam vadediyor. Şehrin klasikleşen mekanlarından biri olan Vogue, dünya ve Akdeniz mutfaklarından ilham alarak hazırladığı menüsüyle ayrıcalıklı bir lezzet deneyimi sunuyor. Kale Detox ve Izgara Sebze & Mercimek Salatası, menünün vegan seçenekleri olarak öne çıkıyor.

Vogue Restaurant, Pancarın Beş Hali ve Burrata, Tavuklu Kış Salatası, Lakerda Bohçası, Black Tiger Karides, Vogue Special Premium Levrek, Kuzu Üçlemesi ve Vogue Kebap ile yemekseverlere farklı seçenekler sunuyor. Balkabağı Terin ve Kestane Sufle ise denenmeden geçilmemeli. Füme Ahtapot Carpaccio, Porçini Mantarlı Risotto, Istakozlu Spaghetti ve Ağır Ateşte Pişmiş Dana Yanak, Vogue Restaurant’ın vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Ayrıca Uzak Doğulu şefler tarafından özenle hazırlanan; 27 parçadan oluşan Vogue Sushi Plate, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Vogue, şık ana yemek salonu ve lounge bölümünün yanı sıra eşsiz boğaz manzarasına karşı konumlanan kokteyl barı ile misafirlerini karşılıyor. Akaretler’de BJK Plaza’nın en üst katında konumlanan Vogue Restaurant, geçmişten günümüze Vogue magazinin arşivlerinden çarpıcı görüntüler, dünyanın en ünlü modelleri ve fotoğrafçılarıyla gerçekleşen ikonik kapak çekimleri restoranının duvarlarını süslüyor. Üç tarafı muhteşem boğaz manzarasıyla çevrili restoran, yemeklerinin lezzeti ve 500 m2’lik alanda muhteşem ambiyansıyla İstanbul’a gelen turistlerin de öncellikli tercihleri arasında yerini alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın