Türkiye ağırlama sektörünün kalbi 22-23 Şubat’ta FSUMMIT Antalya’da atacak!

Sözen Organizasyon’un turizm ve gastronomi sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği II. Uluslararası Turizm Gastronomisi Yatırımları ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’e geri sayım başladı!

Birçok kurum ve kuruluşun desteklediği, Pınar ve Unilever Food Solutions (UFS)’in ise ana sponsoru olduğu II. FSUMMIT, 200’e yakın konuşmacıyı “Ağırlama sektörünün geleceği” teması ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

22-23 Şubat 2022 tarihlerinde Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel’de, Cosmos City & Performance Hall’de gerçekleşecek olan etkinlik, ulusal ve uluslararası otel-restoran yatırımcıları ile profesyonelleri, şefler ve F&B yöneticileri, yemek yazarları ve gazeteciler ile 2 gün boyunca 41 farklı oturumda gastronomi sektörünün nabzını tutacak. Ağırlama sektörünün tüm paydaşlarının buluşacağı bu anlamlı etkinlikte, panelistler konuklara sektörel bilgi ve deneyimlerini aktaracak. Pişirme demolarının ve tadım etkinliklerinin de olacağı organizasyonda ziyaretçiler ayrıca firmaların ürünlerini sergiledikleri stantları ziyaret etme şansı bulacak.

* Katılım için aşağıdaki davet linki üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Kayıt sonrasında size gönderilecek özel kod ile ücretsiz girişiniz sağlanacaktır.

Davetiye için Kayıt Linki : https://invitation-web.web.app/invitation

Sosyal Medya'da Paylaşın