The Dolce Hanoi Golden Lake Hotel, altın kaplamalarıyla göz dolduruyor!

The Dolce Hanoi Golden Lake Hotel, altın kaplamalarıyla gelen turistleri cezbetmeyi planlıyor. Otelin altın kaplama tasarımı sınırları zorlayacak cinsten.

Öyle ki aklınıza ne gelirse her şey altın kaplama. Banyo küvetleri ve asansörler de dahil. Zengin müşterilerini, lüks içinde bir tatil geçirmeye bekleyen otel, Hoa Binh Group’a ait olan ve ABD merkezli Wyndham Hotels & Resorts tarafından işletiliyor.

Otel 24 ayar altın kaplama olmasına rağmen, fiyat olarak çevredeki diğer otellerle hemen hemen aynı fiyatlara sahip. Bu lüks otelde bir gece konaklamanız için en az 250 dolar ödemeniz gerekiyor. 160 milyon Euro’ya mal edilen bu ultra lüks otel için tam 1 ton altın kullanılmış. Eşi benzeri olmayan otel, konuklarına binanın çatısındaki altın kaplama sonsuzluk havuzunda rahatlama imkanı tanıyor.

Otelin hissedarlarından Nguyen Huu Duong, koronovirüs olmasına rağmen oteli açabildikleri için mutlu olduklarını, bu yıl otelin pek konuğu olmasa da gelecek yıl para kazanmaya başlayacaklarını dile getirdi. Sayıca az olan konuklar, gördükleri ilgiden memnun. Altın yemek takımlarında yemeklerini yiyorlar, altın kaplama bir tuvalet kullanıp, yine altın kaplama bir küvette dinleniyorlar.

5 yıldızlı bu inanılmaz otelde aklınıza ne gelirse her şey altın kaplama. Musluklar ve aynalar da buna dahil. Gelen konuklar burada kendilerini kral gibi hissettiklerini, burayı gördükten sonra da lüks anlayışlarının değiştiğini söylüyorlar.

Sosyal Medya'da Paylaşın