2 Michelin yıldızlı L’Enclume, Birleşik Krallık’ın en iyi paket servis yapan restoranı seçildi

Kutchenhaus tarafından yapılan anket sonucunda karantina döneminde Birleşik Krallık’ın en iyi paket servis yapan Michelin yıldızlı restoranı olarak Simon Rogan’ın 2 Michelin yıldızlı restoranı L’Enclume seçildi.

Dünyayı etkileyen pandemi ile birlikte restoranlarda yaşattıkları eşsiz deneyimi evlere taşıyan fine dining restoranlar, Birleşik Krallık’ta Kutchenhaus’un yürüttüğü anket ile derecelendirildi. 26 Michelin yıldızlı restoranın dahil olduğu ankette 2 Michelin yıldızlı restoran L’Enclume birinciliğe yerleşti. İkinci sırada Heston Blumenthal’ın The Hind’s Head yer alıyorken James Sommerin restoranı listeye üçüncü sıradan giriş yapıyor. Londra’da yer alan Kitchen W8 dördüncü ve Bohemia restoranı ise beşinci sırada yer alıyor. Big Hospitality UK’de yer alan habere göre, Kutchenhaus liste sıralamasını, menü ve teslimat seçeneklerini inceleyerek ücret, yemek deneyimi ve müşteri yorumlarına göre değerlendirdi.

Karantina döneminde yürüttüğü Simon Rogan at Home ile güzel tepkiler yakalayan ünlü şef Rogan, internet sitesinde yaptığı açıklamada restoranı açıldığı halde yüksek talep üzerine paket servise devam edeceğini söyledi.

Sosyal Medya'da Paylaşın