The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava’da Diego Muñoz lezzetleri!

The Bodrum Edition’ın imza restoranı Brava, ünlü Şef Diego Muñoz yönetiminde açıldı.

Sezon açılışını geçen hafta gerçekleştiren The Bodrum Edition’ın açık hava konsepte sahip imza restoranı Brava; renkli ve cezbedici, Latin-Ege mutfağından ilham alıyor. Brava, avokado kremalı ve zeytin yağlı ahtapot Tiradito, 24 saat boyunca yavaşça pişen paylaşımlık kuzu ayağı ve kabak spagettinin eşlik ettiği ıstakoz gibi benzersiz tatlarla misafirlerini ağırlıyor. Eşsiz tariflerle tasarlanan menü, sadece yerel üreticilerin taze ürünlerini kullanarak çevrenin çeşitliliğini de kutluyor.

Adından dünyanın en yetenekli ve kreatif şeflerinden biri olarak söz ettiren, The Bodrum Edition’ın keyifli restoranı Brava’nın ünlü şefi Diego Muñoz, Güney Amerika kültürünün dünyadaki temsilcilerinden biri olmakla birlikte, yenilikçi bakış açısına sahip özgürlükçü bir şef. Brava’da misafirler, Muñoz’un gastronomik yolculuğunu temsil eden atıştırmalıkların tadını çıkartabilir, tahin, fıstık ve nane soslu kızarmış yerli biberlerden, Karides Satay’a uzanan çeşitli atıştırmalıkları ve ferahlatıcı içecekleri deneyimleyebilirler.

Chef Haber’de yer alan habere göre, Michelin yıldızlı şef Muñoz’un imzasını taşıyan Brava, dünyanın en prestijli otoritelerinden en iyi gurme restoran, en iyi imza restoran ve en iyi düğün mutfağı alanlarında üç farklı ödüle sahip. Brava, her gün günleri gerçekleşen müzik performansları ile misafirlerine unutulmaz bir yaz yaşatmaya hazır.

Sosyal Medya'da Paylaşın