TAFED Genel Başkanı Zeki Açıköz’den Gastronomi Sektörüne Genel Kurul Daveti

Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 23 Haziran 2022 tarihinde Konya’da organize edilecek toplantıya 32 ayrı derneğin delegeleriyle birlikte katılım göstermesi bekleniyor. TAFED Genel Başkanı Zeki Açıköz ise tüm meslektaşlarını kurul toplantısına davet ediyor.

Türkiye Aşçılar Federasyonu’nun (TAFED) bu yılki Genel Kurul Toplantısı 23 Haziran 2022 tarihinde Konya’da düzenlenecek. Yüksek katılımcı sayısı ile gerçekleşmesi beklenen 7. Genel Kurul Toplantısı’nda yeni dönem başkanlık için seçim yapılacak.

Tüm meslektaşlarını Genel Kurul toplantısı için Konya’ya davet eden TAFED Genel Başkanı Zeki Açıköz, katılımcıların TAFED üyesi olma zorunluluğu bulunmadığını, aşçı üniforması giyen tüm meslektaşlarını Genel Kurul Toplantısı’nda ağırlamayı arzu ettiklerini dile getiriyor. Sözlerini sürdüren Açıköz, “TAFED ailesi, ustalarımızın büyük çabaları sonucu 2006 yılında 8 dernekle kuruldu. O günden bugüne yolculuğu ivmesi yükselerek devam ediyor. 2019 yılında Ankara’da yapılan Genel Kurul’umuzu bugüne dek bir sivil toplum örgütünün ulaşabildiği en yoğun kalabalıkla, 23 dernekten 2500’e yakın katılımcıyla gerçekleştirdik. Bu yıl ise delegeleriyle birlikte 32 derneğimiz Genel Kurul’umuzda yerini alacak. Bu vesileyle dernek üyesi olsun olmasın, tüm meslektaşlarımızı Türkiye’nin en büyük genel kurulunu yapmak üzere 23 Haziran’da Konya’ya bekliyoruz.” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın