Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan: “Pandeminin çok yakın bir gelecekte sona ereceğini beklemiyoruz”

Türkiye’nin salgınla mücadelesinde 1 Haziran, yeme-içme sektöründe normalleşme sürecinin başladığı, restoranların tekrardan kapılarını açtığı önemli bir tarih olarak kayda geçti. Biz de Pandemi Dosyası ile sektör profesyonellerinin görüşlerine yer vermeye devam ediyoruz. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan, “Pandemiden korunmanın en etkili yöntemlerinin sosyal mesafe ve hijyen olduğunu biliyoruz” dedi.

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Genel Müdürü Uğur Talayhan, pandeminin çok yakın bir gelecekte sona ereceğini beklemediklerini belirterek, pandemiden korunmanın en etkili yöntemlerinin sosyal mesafe ve hijyen olduğunu ifade ediyor. Konaklama tesislerinin her şeyden önce bunları misafirin rahatına en uygun şekilde uygulaması gerektiğinin altını çizerek şu açıklamalarda bulunuyor:

“Pandeminin çok yakın bir gelecekte sona ereceğini beklemiyoruz, dolayısı ile tesislerimizi ve verdiğimiz hizmetlerimizi bu gerçeğe göre yeniden dizayn etmemiz en önemli adım olacaktır. Pandemi sonrasında ise Türkiye’nin özellikle sağlık alanında tüm dünyada kabul gören başarılarını destinasyon pazarlaması ile birleştirerek bir tanıtım atağı yapılmasının atılacak en stratejik hamle olarak düşünüyorum. Dünyanın süper güçlerinin bile yönetemediği salgın sürecini başarılı şekilde yöneten bir sağlık sistemine sahip olan Türkiye’nin, doğal Vegas tarihi hazineleri ve mükemmel hizmet veren tesisleri ile devlet – özel sektör el ele vererek tanıtarak turizmde çok daha rekabetçi hale gelebiliriz.”

 

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın