Starbucks’tan “Tropikal Yaz Ferahlığı!”

Starbucks ‘ın sıcak yaz günlerine özel hazırladığı tropikal lezzetler Frappuccino ailesine 30 Haziran itibari ile yepyeni bir ferahlık katılıyor. Yaz serinliğini en lezzetli şekilde yaşamak isteyenlerin adresi Starbucks oluyor! Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan Starbucks, Frappuccino ailesine eklediği yepyeni ürünleriyle damaklarda eşsiz bir lezzet bırakıyor.

Starbucks Frappuccino ailesine Passionfruit Raspberry Frappuccino ve Banana Split Frappuccino katıldı!

 

 

 

 

 

 

 

 

Çarkıfelek meyvesi, ahududu ve vanilya lezzeti ile hazırlanan Passionfruit Raspberry Frappuccino, tropikal bir lezzet deneyimi yaşatırken katmanlı pembe parçacıklı üst süslemesi görsel bir şölen sunuyor. Banana Split Frappuccino ise karamelize muz püresi, kahve ve mocha katmanıyla ve üzerindeki çırpılmış krema ve mocha sos süslemesiyle kahve severlerin yüzlerini gülümsetiyor.

Bu yepyeni iki Frappuccino, 30 Haziran itibari ile yazın serin bir lezzet arayanların hem açık hava aktivitelerinde yanından eksik etmek istemeyeceği hem de Starbucks mağazalarında keyifli sohbetlerin favori içeceği olacak!

Sosyal Medya'da Paylaşın