Sokak Lezzetleri Hilton Istanbul Bomonti’de!

Hilton Istanbul Bomonti, The Globe Restaurant’ta ağustos ayında sokak lezzeti konseptiyle yeme içme şöleni düzenliyor. Her haftaya özel farklı menülerle misafirler sokak lezzetlerini ay boyunca gurme şeflerin ellerinden deneyimleyecekler.

Hilton Istanbul Bomonti ağustos ayında misafirlerini eşsiz bir gastronomik yolculuğa çıkarıyor. The Globe Restaurant’da her hafta farklı bir sokak lezzeti misafirlere sunulacak. Birbirinden farklı sunumlarıyla geleneksel Türk tatlarını şeflerin özel  yorumuyla deneyimleyecek ve The Globe Restaurant’ın büyülü atmosferinin keyfini çıkaracaksınız.

Ağustos ayının ilk haftası sokak lezzetlerinin olmazsa olması ‘Tepside Midye Dolma’ servis edilecek. 

İkinci hafta ‘Tantuni’nin benzersiz tadına varacaksınız. Mersin’in meşhur lezzeti tantuni, servis arabasında pişirilip sıcacık lavaşa sarılarak sunulacak. 

Üçüncü hafta efsanevi sokak lezzetlerinden yumuşacık ‘Islak Hamburger’ hazırlanarak The Globe Restaurant’ta modern ve lezzetli bir yorumla karşınıza çıkacak. 

Ağustos ayının dördüncü ve son haftası, pilav arabasında geleneksel bir Türk lezzeti olan ‘Tavuklu Nohutlu Pilav’ı tadacaksınız. 

Sokak lezzetlerinin yanısıra ay boyunca Pool Bar ve Grand Lobby’de San Sebastian cheese cake servise sunulacak. Dünyaca ünlü tanınmış bu lezzetin tadı damağınızda kalacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın