Singapur’un yeni üst segment omakase restoranı: Sushi Kou

2 Michelin yıldızlı şef Yoshio Sakuta, Singapur’daki yeni üst segment omakase restoranı Sushi Kou ile Japonya’nın en iyi ürünlerini ve eşsiz bıçak yeteneklerini misafirleriyle buluşturuyor.

2 Michelin yıldızlı Shoukouwa Sushi Restaurant’ın eski şefi Yoshio Sakuta, sushi şefi olarak 20 yıllık deneyimini yeni üst segment restoranı Sushi Kou’da Head Chef olarak misafirlerinin hizmetine sunuyor. Yüksek kaliteli ürünleri ile Japonya’nın en iyi sushi restoranlarıyla yarışan omakase restoranı Sushi Kou, Japon selvi ağacı ahşabı ile dizayn edilmiş bijou alanı ile 8 kişi için eşsiz bir deneyim ortaya çıkarıyor.

En iyi ürünlerin deneyimle buluştuğu yeni lezzet destinasyonu olan Sushi Kou için şef Sakuta, “Fiyatlar biraz yüksek olabilir ancak misafirlerimize Japonya’da bile elde edilmesi zor yüksek kaliteli ürün sunuyoruz. Japonya’daki en iyi sushi restoranlarına eşit veya onlardan daha iyi olan Toyusu Market’ten (Tokyo’daki) taze balık tedarik ediyoruz. Japonya’daki üst düzey bir sushi restoranına benzer bir fiyatla yönetmeyi hedefliyoruz. Singapur’daki sushi hayranlarına ve seçici gurmelere yüksek kaliteli sushi sunmak için kâr marjını düşürdük” dedi.

Cna Luxury’de yer alan habere göre, hem öğle hem akşam yemeği için 380 Singapur Doları değerindeki 10 adet sushi ve 3 yemekten oluşan Aya menü ve 450 Singapur doları değerindeki 10 adet sushi ve 5 yemekten oluşan Kou menüleri mevcut.

Sosyal Medya'da Paylaşın