Shangri-La Bosphorus, İstanbul kapılarını yeni lüks deneyimler ile açtı

Shangri-La Bosphorus, Istanbul misafirlerini, lüks konaklama paketleri, Boğaz manzaralı gastronomi deneyimleri ve özel süitlerin terasında sunulan spa hizmetleri ile karşılıyor.

Shangri-La-Bosphorus, Istanbul 7 Ağustos 2020 tarihinde, görkemli ve kişiye özel deneyimler ile, tekrar kapılarını açtı. Otel süitlerinin göz alıcı Boğaz manzarasına sahip teraslarında sunulan özel gastronomi ve spa deneyimlerinden, dinlendirici hafta sonu kaçamaklarına ve keyifli aile tatillerine kadar birçok yeni hizmet; lüksün, zarafetin ve eşsiz Boğaz manzarasının tadını çıkarmak isteyen misafirlere sunuluyor.

Boğaz’da yaz zamanı

Shangri-La Bosphorus Istanbul, yazın keyfini İstanbul’da çıkarmak isteyenlerin öncelikli tercihi… Sevdikleriyle yeni anılar yaratmak isteyenler, romantik bir şehir kaçamağı ya da büyük küçük herkesin keyfini çıkaracağı bir aile tatili için Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da buluşuyor. Boğaz’da Yaz paketi; çoğu Boğaz’ın eşsiz manzarasına sahip, bir üst oda kategorisine “upgrade”, restoranlarda yüzde yirmi indirim, erken giriş ve geç çıkış imkanı, Boğaz manzaralı terası ile büyüleyen IST TOO Restoran’da zengin à la carte kahvaltı seçenekleri, ünlü Türk tatlısı baklavayı etkileyici sunumu ile görsel bir şölene dönüştüren “Baklava Butler” deneyimi ve ücretsiz vale hizmeti gibi sayısız ayrıcalık sunuyor.

Boğaz’da Aile Tatili paketi ise; ikinci odaya yüzde 50 indirim, minikler için odalarına kurulan oyun çadırı ve lezzetli kurabiye ve süt ikramları, 16 yaş altı çocuklar için restoranlarda yüzde elli indirim ve ücretsiz vale hizmeti gibi çok özel imkanları içeriyor. Bir üst oda kategorisine “upgrade” ve IST TOO’nun keyifli ambiyansında à la carte kahvaltı, aile tatilinde de sunulan ayrıcalıklardan.

İstanbul’un en ayrıcalıklı gastronomi deneyimi: ‘Shang Palace on the Roof’

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, ünlü Kanton mutfağını Boğaz manzarası ile buluşturuyor ve şehrin en seçkin gastronomi deneyimini sunuyor. Ödüllü restoran Shang Palace’ın otantik lezzetleri ve üstün hizmet anlayışı, Shang Palace on the Roof ile Boğaz manzaralı özel bir süitin terasında misafirlere sunuluyor. Romantik gün batımı, İstanbul Boğazı ve tarihi yarımadanın büyüleyici ambiyansı eşliğinde servis edilen otantik lezzetler kişiye özel hizmet ile benzersiz bir deneyime dönüşüyor. Derin Yağda Kızartılmış Kadayıfa Sarılı Karidesler, Karabiber Sosu ile Tavada Kızartılmış Dana Bonfile Küpleri ve Buharda Pişirilmiş Karidesli Şeffaf Çin Mantısı gibi gurme Shang Palace tatlarının ve El ile Açılmış Soya Soslu ve Soya Filizli Çin Eriştesi ve Fırında Kızartılmış Bütün Pekin Ördeği gibi imza lezzetlerin yer aldığı Shang Palace on the Roof set menüleri kişi başı 380 TL’den başlıyor.

Chi, The Spa imzası ile Boğaz’a karşı yenilenme

Şehrin kalbinde saklı cenneti keşfetmek isteyenler; Chi, The Spa ile dinlendirici ve yenileyici bir yolculuğa çıkıyor. Boğaz’ın dingin maviliğine karşı, otel süitlerinin terasında sunulan yeni masaj ve terapiler, kişiye özel bir alanda, İstanbul’a özgü bir spa deneyimi olarak öne çıkıyor.

Geleneksel Asya felsefesi ile ruh, beden ve zihin dengesini yakalamak isteyen misafirler, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da buluşmaya devam ediyor. Bağışıklık Sistemini Güçlendirici Masaj, Refleksoloji Ayak Masajı ve Gerginliği Azaltıcı Boyun Masajı’nın yanısıra, Gün Doğumu Yoga ve Meditasyon da Chi, The Spa tarafından tasarlanan yeni deneyimlerden.

Shangri-La Cares, geliştirilmiş sağlık ve güvenlik protokolleri

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor.

Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor. Detaylı daha detaylı bilgiye websitesi linki üzerinden ulaşabilir.

Sosyal Medya'da Paylaşın