Şarap dünyasının yeni kongresi: Madrid Fusión The Wine Edition

31 Mayıs – 2 Haziran 2021 tarihleri arasında Madrid’de gerçekleşecek olan 1. Uluslararası Madrid Fusión The Wine Edition Kongresi, şarap sektörünün yeni trendleri ve yeni yeteneklerini konu alacak. İlk kez kendi oditoryumunu Madrid Fusión’un ana sahnesinin önemi ile birleştirecek olan kongre, gastronomi ve şarabın entegrasyonunu sağlayacak.

Madrid Fusión The Wine Edition’da Almudena Alberca (Master of Wine, MW), Pedro Ballesteros (MW), Andreas Kubach (MW), Ferran Centelles (eski sommelier El Bulli), Norrel Robertson (MW), María Naranjo (ICEX İspanya Gıda, Şarap ve Gastronomi Departmanı Direktörü), Benjamín Lana (Madrid Fusión Başkan Yardımcısı ve Vocento Gastronomi Başkanı) ve Patricia Mateo (CEO & co ve Vocento Gastronomi Direktörü). ICEX’in İspanya şarapları ise kongresinin ana sponsoru olacak.

MF The Wine Edition’ın programlaması sabah oturumları ve öğleden sonra oturumları şeklinde gerçekleşecek. Teorik oturumlar sabah yapılacak. Şarap dünyasında neler olup bittiğine dair geniş ve ilginç bir vizyon sunmaya çalışacak yuvarlak masalar, konferanslar, konuşmalar ve sunumlar yer alacak. Programda, doğal şarap dünyasına yeni bir bakış, müzayede evleri ve lüks şaraplar gibi güncel konular üzerine sohbetler gerçekleşecek ve sektör profesyonelleri için eğitim sohbetleri de sunulacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın