Salsa Meksikana ile Meksika Esintili Lezzetler

‘Fast-Casual’ restoran deneyiminin Türkiye’deki zincir restoranlarından Tavuk Dünyası, lezzet tutkunları için yeni tatlar sunmaya devam ediyor. Meksika mutfağının eşsiz salsa sosunu çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle harmanlayan ve özenle hazırlanan bu tarifi marine tavuklarla buluştururken yeni tabaklarında ortaya tadına doyulamayacak bir lezzet çıkardı.

Misafirlerine kaliteli, lezzetli, ulaşılabilir fiyatta bir yemeği kendilerini iyi hissedebilecekleri mekanlarda Misafirleriyle yaptığı konsept araştırmalar ve tadım çalışmaları sonucunda yeni tabağı Salsa Meksikana’yı lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Salsa Meksikana, Meksika’ya özel tatlardan esinlenen bir tabak olarak menüde kendine özgün bir yer buluyor.

Salsa Meksikana hazırlanırken, Meksika mutfağının eşsiz salsa sosu, çeşit çeşit Kaliforniya biberi ve özel Meksika fasulyesiyle ustalıkla harmanlanıyor. Özenle hazırlanan bu tarifin marine tavuklarla buluşmasıyla ortaya tadına doyulamayacak bir lezzet çıkıyor.

Özgün dokunuşlarla oluşturulan Tiramisu

Tavuk Dünyası, tatlı menüsüne de yeni tatlar ekliyor. Menüdeki bir diğer yeni lezzet seçeneği ise Tiramisu. Tavuk Dünyası’na özgü tarifle hazırlanan bir İtalyan lezzeti Tiramisu, tatlı sever misafirlerin vazgeçilmezi olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın