Yalıkavak Marina’da Türkiye’nin ilk Novikov restoranı açıldı

Restoran dünyasının dev firmalarından Novikov Grup, Türkiye’deki ilk restoranını Yalıkavak Marina’da açtı.

Miami, Moskova, Londra, İbiza, Sardinya Adası, Doha gibi dünyanın en önemli lokasyonlarında bulunan “Novikov” restoranı, Türkiye’de ilk kez Yalıkavak Marina’da açıldı. İlk restoranı için Bodrum, Yalıkavak’ı seçen Novikov Grubu, süper lüks yat marinası, prestijli kitlesi, benzersiz konumu, eşsiz davetleri, seçkin alışveriş imkanları, ödüllü otelleri ve ünlü restoranları ile bir hizmet devi haline geldiği için Yalıkavak Marina’yı tercih ettiğini belirtiyor.

Dünyaca ünlü Novikov Restoranları’nın ortak özelliği, dünyanın her yerinden gelen taze balık ve kabuklu deniz ürünlerinin sergilendiği dolaptan seçeceğiniz ürünün, restoranın açık mutfağında istediğiniz şekilde pişirilmesi. Novikov Restoranları’nın Executive Chef’i Clifton Ian Muil, Novikov Bodrum açılışına özel bu yaz Bodrumlu misafirleri ile birlikte olacak.

60’tan fazla yerel personele istihdam imkanı sağlayan Novikov Bodrum, uluslararası bir mutfak, yaratıcı şekilde her gün gelişen Uzak Doğu deniz ürünleri, Novikov bahçesinden taze sebzeler ve markanın imza yemekleri ile Pan Asya mutfağını misafirlerine deneyimletmeyi planlıyor. Günlük olarak şekillenecek menü ile balık ve deniz ürünleri taze olarak servis edilecek.

Türkiye’nin lüks yaşam ve yat turizminin marka elçisi olan Yalıkavak Marina’nın tam kalbinde, Novikov Bodrum bu yaz gerekli tüm dezenfeksiyon ve önlemlerini alarak müşterilerine güvenli ve sağlıklı bir servis sunacak. Dünyaca ünlü başarılara imza atmış Novikov Grubu bünyesindeki Novikov Bodrum restoranı ile bu yaz sağlığına dikkat eden, bir lezzet serüveni yaşamak isteyen ve nefis tatlar ile yaz günlerinin keyfini doya doya çıkartmak isteyen tüm misafirleri ile tanışmayı bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın