Range Rover House, Slowfood Bodrum İş birliği ile!

21 – 23 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Villa Maçakızı’nın etkileyici atmosferinde gerçekleşen Range Rover House  ilham veren deneyimleri ile misafirleriyle buluştu. 

Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği, rafine ve sofistike kimliği ile tanınan Range Rover markası için, 21-23 Temmuz tarihlerinde dünyanın en seçkin noktalarından Bodrum’da, Villa Maçakızı’nın keyifli atmosferinde Range Rover House etkinliği gerçekleştirdi. Üç gün boyunca misafirler gastronomi, sanat, wellness ve gustolu yaşam konularının ele alındığı deneyimler yaşadı. Alanında uzman isimler, markanın dünyasını ve kendine özgü modern lüks felsefesini derinlemesine sundu. Borusan Otomotiv, Bodrum’un büyüleyici Cennet Koyu’ndaki Villa Maçakızı’nda, misafirlerine derin ve kişiselleştirilmiş deneyimler yaşattı.

Dünyanın en büyük gıda hareketlerinden biri olan Slowfood’un Bodrum İşbirliği ile ortaya çıkan özel konseptinde, bölgenin yerel lezzetleri Şef Carlo Bernardini’nin özgün yorumlamasıyla konuklara sunuldu.

Mevsimsel ve yerel lezzetler, Slow Food Bodrum iş birliğinde Local Taste Lab konsepti ile ünlü şef Carlo Bernardini tarafından hazırlandı. Muğla bölgesine ait mevsimsel ve yerel ürünleri desteklemek ve yerel olanı korumak amacıyla iyi, temiz ve adil gıdaya adanmış dünyanın en büyük gıda hareketlerinden biri olan Slowfood’un Bodrum organizasyonu işbirliğinde hayata geçirilen konsept kapsamında bölgenin yerel üreticilerine ait; Bodrum yağı, Milas Memecik zeytini ve yerel karakılçık bazlaması, Bal Bademli incir ile taze Çömlekçi peyniri, Fesleğen yağlı soğuk Göce tarhanası çorbası, Deniz Fasulyesi-Enginar, Kalamar Yumurtaları, Mor Biber ve Satsuma Aioli, Ahtapotlu Gambilya tava, Keçiboynuzu pekmezli keçiboynuzu dondurması gibi Muğla bölgesine özel içerikler Şef Carlo Bernardini yorumlaması ile konuklarla buluştu. Bodrum haritası şeklinde özel olarak hazırlanan sunum masasında, bölgelere özgü ürünlerle hazırlanan lezzetler şefin anlatımıyla konuklarla buluştu.

 

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın